YouTube Prémia a hudba zavádza predplatené plány v Indii

YouTube zahájený YouTube Prémia tiež YouTube Hudba v Indii v marci minulého roka, zatiaľ čo používatelia sa mohli prihlásiť na odber iba podľa mesačného plánu, spoločnosť Google dnes oznámila, že zákazníci v Indii môžu predplatiť služby za jeden alebo tri mesiace v rovnakom čase bez nutnosti predplatného.

Ak ste stále zmätení prémie za príliš jednoduché služby spoločnosti Google, YouTube Prémiová služba je platená služba, ktorá umožňuje odberateľom prístup k celému adresáru hudby a videa v službe YouTube bez toho, aby sa museli podrobovať reklamám, ktoré zvyčajne takýto obsah sprevádzajú. YouTube Hudba je podobná, ale obmedzená iba na hudbu YouTube, Toto sa, samozrejme, líši od služby Hudba Google Play, ktorá je službou, ktorú spoločnosť Google stále nenesie, napriek tomu, že má rovnaké výhody ako služba YouTube Music.

Používatelia môžu za svoje členstvo platiť hneď, ako budú chcieť, s možnosťou pridať ďalšie mesiace, kedykoľvek budú chcieť. Pre ľudí, ktorí chcú mať väčšiu kontrolu nad svojimi účtami, by to malo uľahčiť zníženie výdavkov na vreckové služby spojené s mesačnými službami predplatného. India je v súčasnosti jediným trhom, ktorý môže za tieto služby platiť preddavky.

Ak bývate v Indii a radšej platíte YouTube Prémia alebo YouTube Hudba, vyberte 1-mesiac alebo 3-mesačné možnosti, keď sa zaregistrujete pre niektorú službu, aby ste využili možnosti platby YouTubenya. Upozorňujeme, že potrebujete aj debetnú kartu, ktorá je v Indii miestna.

Skúste postupovať