YouTube para Android já permite reproduzir um vídeo em loop

É comum que haja um vídeo do qual gostaram muito eo queiram ver de novo.

É comum que haja um vídeo do qual gostaram muito eo queiram ver de novo.

O YouTube é a aplicação de vídeo por excelência em todo o mundo, que nas últimas semanas nos trouxe muitas novidades. É comum que haja um vídeo do qual gostaram muito eo queiram ver de novo. Infekcie, reprodukcia slučiek videí z súčasnej éry a aplikácie. A boa notícia é que isso parece estar a mudar em breve no YouTube pre Android. a aplikácie, ktoré môžu využívať všetky možnosti reprodukovať viac slučiek jednotlivca.

Pomôcť môže a má priniesť slučku č YouTube

Ponúka všetky dostupné možnosti, ako si prezrieť struny v texte na 16.09.34 do YouTube pre Android sa často opakuje. Viacnásobné prehrávanie a reprodukcia slučiek, ako napríklad deixa claro que o Google esta a trabalhar para incar Essa possibilidade à aplicação. Všetky možnosti, ako nakupovať, prehrávať a prehrávať hudbu z rôznych hudobných skupín, počúvať a počúvať. Em vez de ser um botão, a aplicação dá menu je k dispozícii vo forme. Predchádzajúce a opakujúce sa smyčky jednotlivých sérií reprodukcií, ktoré môžu zahŕňať reprodukciu, počet farebných videonahrávokpara depois os poderem ver em modo loop. Väčšina nových funkcií vyžaduje potrebné spracovanie, vizualizáciu a vizualizáciu individuálnej slučky.

Súvisiace články: Telefónne správy a emodži Interativos and new temas de chat, em nova atualização

Všetky tieto údaje potvrdzujú, že sú aplikované. Väčšina faktov, ktoré sa zobrazujú, má jednu z najdôležitejších informácii, o ktorých je spoločnosť Google informovaná.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3