YouTube oznamuje nov├ę n├ístroje na prisp├┤sobenie va┼íich odpor├║─Źan├ş pre vide├í

S miliardami vide├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na ka┼żd├║ t├ęmu, na ktor├║ si dok├í┼żete myslie┼ą, a niektor├Żmi, YouTube je ┼ítatisticky takmer ├║plne naplnen├Ż obsahom, ktor├Ż nechcete sledova┼ą. Platforma sa v┼żdy sna┼żila obmedzi┼ą to, ─Źo pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża znamen├í, na vide├í, na ktor├ę pravdepodobne klikne – a dnes platforma oznamuje nieko─żko nov├Żch sp├┤sobov, ako to urobi┼ą.

Anglicky hovoriaci pou┼ż├şvatelia aplik├ície YouTubeAndroid za─Źn├║ vidie┼ą tla─Źidl├í, ktor├ę sa objavia na domovskej obrazovke a v ─Źasti ─Äal┼íie vide├í, ─Źo v├ím umo┼żn├ş obmedzi┼ą n├ívrhy pod─ża t├ęmy a kan├íla. Tieto filtre bud├║ o nie─Źo nesk├┤r k dispoz├şcii na iOS a na po─Ź├şta─Źi.

YouTube oznamuje nov├ę n├ístroje na prisp├┤sobenie va┼íich odpor├║─Źan├ş pre vide├í 1

Od dne┼ín├ęho d┼ła v syst├ęme Android a iOS m├┤┼żete zastavi┼ą z├şskavanie v┼íetk├Żch odpor├║─Źan├ş z konkr├ętnych kan├ílov klepnut├şm na trojbodov├║ ponuku pod miniat├║rou a potom na mo┼żnos┼ą Neodpor├║─Źa┼ą kan├íl. Vide├í ste u┼ż dlho mohli ozna─Źi┼ą ako nezauj├şmav├ę, t├íto mo┼żnos┼ą je v┼íak jasnej┼íia. To budete m├┤c┼ą urobi┼ą na pracovnej ploche ÔÇ×─ŹoskoroÔÇť.

YouTube oznamuje nov├ę n├ístroje na prisp├┤sobenie va┼íich odpor├║─Źan├ş pre vide├í 2

Nakoniec, ak ste zvedav├ş, pre─Źo dost├ívate odpor├║─Źania, ktor├ę ste, t├íto zmena je pre v├ís: za─Źnete vidie┼ą rozmazan├ę vysvet─żovanie toho, ako sa algoritmy YouTube rozhodli, ┼że si dnes u┼żijete ┼ípeci├ílne vide├í na mobile. Podobn├ę vysvetlenia sa za─Źn├║ objavova┼ą na pracovnej ploche v bl├şzkej bud├║cnosti.

YouTube

YouTube

Sk├║ste postupova┼ą