YouTube Flex re┼żim pre Samsung Galaxy Z Oto─Źenie displeja

Samsung Galaxy Z Flip je skladac├ş telef├│n, ale v mnoh├Żch oh─żadoch sa l├ş┼íi. Na rozdiel od origin├ílu Galaxy FoldAj z juhok├│rejsk├ęho technick├ęho gigantu je tento z├íhyb zvisle. M├í va─Źkov├Ż tvarov├Ż faktor a teraz m├í konkurenta od spolo─Źnosti Motorola – novej gener├ície telef├│nu Motorola RAZR. Galaxy Z Flip e┼íte nie je najpred├ívanej┼íou knihou, ale ur─Źite m├í z├íklad┼łu fan├║┼íikov. Nem├íme ─Ź├şsla, ale mysl├şme si, ┼że skladac├ş telef├│n by mohol by┼ą lep┼í├ş.

Ned├ívno bola vydan├í aktualiz├ícia softv├ęru pre telef├│n. Zav├ídza nov├ę funkcie a vylep┼íenia pre ostatn├Żch. Nov├í funkcia teraz umo┼ż┼łuje vlastn├şkovi zariadenia efekt├şvne fotografova┼ą alebo sn├şma┼ą vide├í z ni┼ż┼í├şch a vy┼í┼í├şch uhlov.

Pod─ża Tear Video je skladac├ş smartphone v├Żzvou na odomknutie a opravu. Telef├│n nie je tak├Ż siln├Ż, ako je uk├ízan├ę v teste ┼żivotnosti. Toto je pochopite─żn├ę pre zariadenie s flexibilnou a k─║bovou obrazovkou. Dostali sme praktick├ę hodnotenie.

Skladac├ş telef├│n Samsung dnes dost├íva ─Ćal┼íiu aktualiz├íciu, ktor├í zlep┼í├ş v├í┼í z├í┼żitok zo sledovania YouTube, Poskytuje web na zdie─żanie videa a Samsung YouTube Flexibiln├Ż re┼żim. T├íto nov├í funkcia je v├Żsledkom spolupr├íce spolo─Źnost├ş Google a Samsung s cie─żom nie─Źo vylep┼íi┼ą.

Z├║─Źastnili sa prezident a predseda predstavenstva spolo─Źnosti Samsung Electronics pre mobiln├║ komunik├íciu Dr. TM Roh: ÔÇ×Po─Źas posledn├Żch desiatich rokov bolo partnerstvo medzi spolo─Źnos┼ąami Samsung a Google hnacou silou mnoh├Żch najd├┤le┼żitej┼í├şch inov├íci├ş v tomto odvetv├ş. Teraz, ke─Ć za─Ź├şname nov├ę desa┼ąro─Źie, je na┼íe partnerstvo d├┤le┼żitej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm, preto┼że spolu pracujeme na veden├ş novej gener├ície mobiln├Żch z├í┼żitkov. ├Ü┼żasn├ę. ÔÇť Partnerstvo prin├í┼ía inov├íciu pre mobiln├║ spotrebu.

Samsung Galaxy Z Flip YouTube ohnutie

YouTube Aplik├ícia pre Samsung Galaxy Z Flip bol vylep┼íen├Ż. Nebude to jedin├Ż, ktor├Ż bol optimalizovan├Ż pre skladac├ş telef├│n, ale m├┤┼że by┼ą najviac pou┼ż├şvan├Ż. s YouTube S flexibiln├Żm re┼żimom-M├┤┼żete nastavi┼ą telef├│n na povrch, akoby ste sa pozerali na notebooku.

YouTube V─Ćaka flexibiln├ęmu re┼żimu sa skladacia ┼í├şrka rozdel├ş na dve ve─żkosti obrazovky 4 Palcov. St├íva sa to efekt├şvnym sp├┤sobom, ako sledova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę vide├í bez pou┼żitia r├║k. Horn├í obrazovka zobrazuje video, zatia─ż ─Źo spodn├í obrazovka zobrazuje popis, koment├íre a koment├íre.

Spolo─Źnosti Samsung a Google ├║zko spolupracuj├║ pri vylep┼íovan├ş cel├ęho prostredia so syst├ęmom Android Galaxy Z Flip. ─îoskoro sa o─Źak├ívaj├║ ─Ćal┼íie zmeny a nov├ę funkcie. Teraz m├┤┼żete z├şska┼ą YouTube So zapnut├Żm re┼żimom Flex Google Play Store,