Youngblood, zbohom na mikro transakcie

Wolfenstein: Youngblood vydané včera Dusená, a to nebráni používateľom v prístupe derivácie prejsť veľa mikro transakcií zahrnutých v hre,

Táto hra je určená na vylepšovanie zbraní, zmenu ich dizajnu, zmenu vzorov postáv a získanie „upgradov“ (skúsenosti, peniaze atď.). Platba v hernej mene, alebo je to samozrejme jednoduché so zlatými prúžkami, zakúpené za skutočné peniaze.

Teraz ďakujem za použitie Cheat stroj, používatelia môžu smiešne zvýšiť štandardné herné peniaze odomknúť vylepšenia zbraní alebo kúpiť všetky kože od postavy alebo zbrane bez toho, aby utrácali skutočné peniaze alebo trávili veľa času hrami, aby ušetrili. Je logické myslieť si, že sú stále triky. a považuje sa to za nezákonnéPreto sa jeho použitie odporúča iba v režime kampane a nie v multiplayeri.

Teraz je čas čakať, či MachineGames a Bethesda v tejto veci podnikne kroky, napr aktualizujte hru vyhnúť sa hráčom získajte zadarmo všetok obsah, ktorý ste zaplatili pri kúpe hry to znamená, že nikto nebude utrácať skutočné peniaze za odomknutie predmetov v hre.

prostredníctvom: DSOG

Related Articles

Back to top button