YouFold pomáha zložkám lepšie využívať vysokú obrazovku vášho iPhone

Priečinky môžu uľahčiť organizovanie obrazovky vášho iPhone, ale pôvodná implementácia si vyžaduje veľa. Napríklad, prečo by niekto chcel štvorcový priečinok na celú obrazovku na obdĺžnikovej obrazovke orientovanej na výšku?

YouFold je bezplatné a nudné nové vylepšenie útek z väzenia od vývojára iOS Plat-Ykor, ktoré rieši tento problém predovšetkým nahradením tradičných priečinkov na celej obrazovke v systéme iOS niečím, čo je priaznivejšie pre prirodzený tvar obrazovky zariadenia iPhone.

Ako je znázornené na príklade obrazovky vyššie, YouFold poskytuje používateľom zážitok z priečinka s 10 ikonami na celej obrazovke, ktorý zaberá celú výšku obrazovky s vysokým rozlíšením iPhone, na rozdiel od štvorca s deviatimi ikonami uprostred.

Je samozrejmé, že program YouFold lepšie využíva dostupné vlastnosti obrazovky, a ak to nestačí, používateľom sa dá na prvý pohľad poskytnúť iba ikonu aplikácie ako pôvodné riešenie spoločnosti Apple.

Po inštalácii YouFold pridá okno nastavení do aplikácie Nastavenia, kde môžete nakonfigurovať niekoľko možností:

Tu môžete:

  • Na požiadanie zapnite alebo vypnite funkciu YouFold
  • Pri používaní priečinkov povoľte alebo zakážte hmatovú spätnú väzbu

Na prvý pohľad sa môže nový estetický priečinok javiť ako polarizovaný. Mohli by ste sa na to dokonca pozrieť so zlomeným krkom a pokrivenými očami. Ale v priebehu času je to niečo, v čo veríme, že na vás narastie, keď ho budete používať v priebehu času.

YouFold je k dispozícii ako bezplatné stiahnutie z obchodu Packix prostredníctvom vášho voliteľného správcu balíkov a inzerovaného ako podpora zariadení iOS iOS 13. Je potrebné poznamenať, že vylepšenie je nástupcom predchádzajúceho vydania s názvom Beautyfold.

Plánujete využiť službu YouFold alebo ste spokojní so zložkami na domovskej obrazovke po príchode? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.