Youbil – úžasná aplikácia na porovnanie cien

Asi pred dvoma rokmi bola ako vedľajší projekt vyvinutá služba, ktorá umožňuje porovnávať cenu produktov online. Nikdy sa však nepredpokladalo, že by sa táto služba stala tak populárnou a využili by ju milióny ľudí na celom svete. Táto služba má obrovské množstvo užívateľských základní a počet používateľov neustále rastie zo dňa na deň. Väčšina ľudí už asi pochopila, že hovorím o Youbil. A kto o tom vie, určite sa mu to páči. Ale tí, ktorí nevedia o Youbil, by to mali určite vyskúšať aspoň raz a stavím sa, že nebudete ľutovať, že ste ho použili.

Prečo by ste mali používať Youbil?

Svet rastie naozaj rýchlo. A vďaka tomuto rastúcemu svetu vieme, že sa svojim plánom stávate viac zaneprázdnení ako včela. Takže medzitým, kedykoľvek budete mať chvíľu pre seba, chcete urobiť nejaké online nákupy. Získanie najlepšieho produktu za najlepšiu cenu však nie je také jednoduché. Zvlášť, keď máte na hlave vždy nastavený časovač. V skutočnosti je veľmi nepravdepodobné, že dostanete požadovaný produkt za požadovanú cenu.

To je miesto, kde si Youbil robí svoje miesto a rozširuje váš zážitok z nakupovania z lepšieho na najlepší. A nemusíte ani predlžovať čas nakupovania. Keď hľadáte požadovaný produkt online pomocou služby Youbil, tieto výrobky sa objavia za cenu, ktorú ste nikdy nečakali. Bez spoločnosti Youbil môže rovnaký produkt trvať hodiny hľadania a aj napriek tomu budete vždy na pochybách, či je produkt za najlepšiu cenu alebo nie.

Mnoho z vás si možno myslí, že z ktorej maloobchodnej služby Youbil hľadá produkty. Budete radi, že od šiestich najlepších maloobchodných predajcov na svete získava najlepší produkt za najnižšiu cenu. Ak premýšľate Amazon, eBay, Walmart, Best Buy, Target a NewEgg, potom máte úplnú pravdu.

Ako používať Youbil?

Použitie Youbil je ešte jednoduchšie ako prehltnúť kúsok koláča. Službu môžete používať buď z online servera Youbil, alebo z rovnakej aplikácie pre Android. Pri používaní webovej stránky stačí zadať názov produktu, ktorý hľadáte, do vyhľadávacieho poľa a kliknúť na Vyhľadávanie. Hneď potom sa na obrazovke zobrazí zoznam všetkých dostupných produktov od daných predajcov spolu s ich cenou. Teraz môžete ľahko porovnať cenu a kúpiť si takú, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Počkajte, s vyhľadávaním môžete urobiť ešte niečo. Niekedy sa môže stať, že výsledkov vyhľadávania je obrovské množstvo. Z tohto dôvodu by ste chceli špecifikovať svoje výsledky vyhľadávania. Je to skutočne možné pomocou úžasných filtrov, ktoré sú k dispozícii. Používatelia môžu nastaviť minimálnu cenu produktu spolu s minimálnym hodnotením produktov a minimálnymi ponukami (nastavením minimálnych ponúk na konkrétny počet sa odstránia tie výrobky, ktoré majú menší počet maloobchodných predajcov, ako je počet nastavený vo filtri minimálnych ponúk.)

Presne podobným spôsobom môžete použiť aplikáciu Youbil pre Android. Má len malú zmenu v rozhraní. Na Youbil je najlepšie to, že na používanie aplikácie nepotrebujete žiadne prihlasovanie ani podpisovanie. Za druhé, použitie je úplne zadarmo. Nie je to úžasné?

Tak na čo ešte čakáte? Stačí zdvihnúť telefón/počítač a kúpiť si výrobok, ktorý ste vždy chceli. A tiež za cenu, ktorú ste nikdy nečakali, pretože Youbil vám pomôže porovnať ceny a zistiť minimálnu cenu rovnakého produktu. Práve o tom je inteligentné nakupovanie!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/36xRKxl