Yeezy Supply DOWN ako z├║riv├Żch fan├║┼íikov tenisiek obvinili z toho, ┼że s├║ robotmi

Fan├║┼íikovia SNEAKER -u s├║ na┼ítvan├ş po tom, ─Źo aplik├ícia a webov├í str├ínka, na ktorej sa pred├ívaj├║ najnov┼íie tenisky Yeezy, zlyhala pre z├íkazn├şkov z cel├ęho sveta.

V├Żpadok v utorok sp├┤sobil, ┼że z├íkazn├şci, ktor├ş spl├íchli hotovos┼ą, si nemohli k├║pi┼ą najnov┼íie p├íry Adidas Yeezys, ktor├ę s├║ vyroben├ę v spolupr├íci s rapovou megahviezdou Kanye Westom.

N├ív┼ítevn├şkom mimoriadne popul├írneho webu sa zobraz├ş chybov├ę hl├ísenie, ktor├ę vin├ş z ÔÇ×bezpe─Źnostn├ęho probl├ęmuÔÇť prestoje.

Pou┼ż├şvatelia na soci├ílnych m├ędi├ích nahlasuj├║, ┼że prostredn├şctvom aplik├íci├ş Adidas a Yeezy tie┼ż nemaj├║ pr├şstup k obuvi.

ÔÇ×Sk├║ste aktualizova┼ą alebo pristupova┼ą na na┼íe webov├ę str├ínky z in├ęho prehliada─Źa alebo in├ęho zariadenia,ÔÇť uv├ídza sa v chybovom hl├ísen├ş.

“Ak to nepom├┤┼że, probl├ęm m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├Ż malv├ęrom.”

Nie je jasn├ę, ─Źo presne sp├┤sobuje probl├ęmy s webom a aplik├íciou, ani ako dlho to m├┤┼że trva┼ą.

The Sun po┼żiadal spolo─Źnos┼ą Adidas o vyjadrenie.

V├Żpadok je pre Adidas Yeezy dos┼ą zle na─Źasovan├Ż. Zna─Źka je uprostred Yeezy Day, ka┼żdoro─Źnej akcie, pri ktorej uvo─ż┼łuje nov├ę snealery.

M├┤┼żu za to boti?

Na soci├ílnych sie┼ąach fan├║┼íikovia hodnotili Adidas Yeezy a ozna─Źili Yeezy Day za ÔÇ×prepad├íkÔÇť.

Jeden Twitter u┼ż├şvate─ż nap├şsal: ÔÇ×P├íni, dnes je flop, aplik├ícia kles├í, niektor├ę kvapky nezobrazuj├║ jednu kvapku za hodinu, napr├şklad kto m├í ─Źas #YeezyDayÔÇť.

Druh├Ż vravel: ÔÇ×Do ─Źerta, mysl├şm, ┼że ste v┼íetci urobili hrozn├║ pr├ícu s Yeezy Day. Nech├ípem 1 j├ęj Nie 1. Nie medzi oboma va┼íimi aplik├íciami alebo dod├ívkou yeezy. Sklamanie komunity tenistov. ÔÇť

Fan├║┼íikovia vinia v├Żpadok z ÔÇ×robotovÔÇť – automatizovan├ęho softv├ęru ur─Źen├ęho na hromadn├ę kupovanie vyh─żad├ívan├Żch tenisiek.

Technick├ş majstri, ktor├ş obsluhuj├║ softv├ęr, zn├ímy ako scalpers, potom bi─Źuj├║ top├ínky na str├ínkach predajcov za extr├ęmne vysok├ę ceny.

Jedna osoba sa roz─Ź├║lila: ÔÇ×Je ┼íkoda, ┼że miesto svojich vern├Żch fan├║┼íikov rad┼íej pred├ívate v├Żrobky robotom. Yeezy de┼ł bol najhor┼í├ş zo v┼íetk├Żch.ÔÇť

Povedali, ┼że cel├Ż de┼ł ─Źakali, k├Żm sa zmocnia nejak├Żch nov├Żch pokusov, aby dostali odpove─Ć z viacer├Żch webov a aplik├íci├ş.

─îo s├║ Yeezys?

Adidas Yeezy je spolupr├ícou nemeckej spolo─Źnosti zaoberaj├║cej sa ┼íportov├Żm oble─Źen├şm Adidas a americk├ęho rappera Kanye Westa.

N├ízov poch├ídza z prez├Żvky Kanyeho Westa Ye.

Vyh─żad├ívan├ę tenisky a k├║sky oble─Źenia sa stali neuverite─żne zn├ímymi a ─Źasto ich nosia zn├íme osobnosti vr├ítane v┼íetk├Żch od Kardashianiek a┼ż po Justina Biebera.

Tenisky sa dod├ívaj├║ v ┼íirokej ┼ík├íle farieb a ┼ít├Żlov

Ak├Ż je de┼ł Adidas Yeezy?

De┼ł Adidas Yeezy je d┼łom vydan├ş a doplnen├ş kolekcie Adidas Yeezy.

Prv├í udalos┼ą Yeezy Day sa uskuto─Źnila v auguste 2019 a stala sa z├íkladnou udalos┼ąou v kalend├íri ktorejko─żvek Sneakerhead.

V├í┼íniv├ş fan├║┼íikovia sa te┼íili na Yeezy day 2021, preto┼że tr├ęneri zna─Źky sa stali notoricky ┼ąa┼żko dostupn├Żmi.

T├íto udalos┼ą sa za─Źala vysiela┼ą 2. augusta v USA a 3. augusta v E├Ü a ─î├şne.

Nov├ę vydania a z├ísoby s├║ v aplik├ícii k dispoz├şcii ka┼żd├║ hodinu, preto┼że 7 som ET.

Ak├ę tenisky Yeezy boli uveden├ę na trh?

Niektor├ę z tenisiek, ktor├ę u┼ż boli uveden├ę na trh, zah┼Ľ┼łaj├║ YEEZY Boost 700 MNVN Black, YEEZY 700 V3 Dark Glow a YEEZY 500 Soft Vision.

Yeezy Boost 350 V2 bol k dispoz├şcii v farebn├Żch prevedeniach Tail Light, Zebra, Synth RF a Glow – a takmer v┼íetky sa okam┼żite vypredali.

OG Wave Runner sa tie┼ż vypredal v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Aplik├íciu zasiahlo aj Yeezy Quantum.

Yeezy 700 V3 e┼íte nie je k dispoz├şcii a je mo┼żn├ę ho zak├║pi┼ą v aplik├ícii Adidas Confirmed.

Kim Kardashian predv├ídza svoju zbierku tenisiek Yeezy napriek ┼íkared├ęmu rozvodu s man┼żelom Kanyem Westom

Nie je to jedin├í str├ínka, s ktorou sa dnes stret├ívaj├║ probl├ęmy: Twitter dnes popoludn├ş klesol aj pre tis├şce pou┼ż├şvate─żov.

Pokia─ż ide o ─Ćal┼íie technologick├ę novinky, bud├║ci iPhone pr├şde v novej ru┼żovej farbe a pod─ża ned├ívnych klebiet bude za─Ź├şna┼ą na necel├Żch 800 libr├ích.

Apple zaplatil mili├│ny dol├írov ┼żene, ktorej explicitn├ę vide├í a obr├ízky zdie─żali online ─żudia opravuj├║ci jej iPhone.

A spolo─Źnos┼ą Spotify spustila nov├║ funkciu pre svoje aplik├ície pre Android a iOS, ktor├í vyh─żad├í va┼íich ob─ż├║ben├Żch interpretov a poskytne v├ím prisp├┤soben├Ż zoznam skladieb.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu