Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Yakuza Remastered Collection Review for PS4

Yakuza Remastered Collection Review for PS4 1

Pre umelca je asi najosobnejším umeleckým dielom, aké kedy mohol vytvoriť, predstaviť niečo, čo odráža jeho pôvod a kultúru, s ktorou vyrástol. Nikto lepší, ako si kedy popísal mesto, susedstvo, susedov a rodinu, v ktorej bývate. Vyrastali ste so všetkými z nich a viazali ste sa na ne. S tým sa chcem dostať na toto miesto, aby nikto nedokázal vylepšiť hru Yakuza ako samotný Japonec. Zbierka Yakuza Remastered Collection, vrátane troch najlepších titulov franšízy, je pravdepodobne najlepšia, akú môžeme získať od SEGA za súčasnú generáciu, a teraz sú tu všetci. Toto je naša recenzia Yakuza Remastered Collection pre PlayStation 4,

Pri hraní Yakuzy 3 ako prvý vstup do kolekcie ma prekvapilo, koľko zaujímavých vývojárov mini hier vložilo do hry, ktorá by nikdy nemala taký veľký svet ako Grand Theft Auto spoločnosti Rockstar, ale určite obsahuje herné aktivity v úroveň GTA IV. Od biliardu, bowlingu až po správu karaoke a baru je v malých častiach mesta Yakuza veľa vecí, ktoré treba sledovať, ako je rozsiahly otvorený svet GTA, ktorý nás vedie k vojne medzi hustotou a šírkou herných svetov, z ktorých sme Potrebujú oboje, ale niekedy môže vzájomné vyrovnávanie sa medzi nimi viesť k zaujímavým výsledkom, ako napríklad v sérii Yakuza.

Yakuza Remastered Collection Review 1

Pri pohľade trochu hlbšie na jadro hry The Yakuza Remastered Collection sa môže boj zdať únavný v prvých kapitolách hry, ale keď sa v hre budete viac pohybovať, naučíte sa nové kombá a získate vylepšenia vylepšenia, aby ste ich mohli vykonávať plynulejšie. Neskôr v hre získate prístup aj ku zbraniam, čo uľahčuje elimináciu niektorých ťažkých nepriateľov bez toho, aby sa k nim priblížili.

Napriek tomu existuje v boji veľa slabín, ktoré vám bránia v bezchybnom boji s nepriateľmi. Predovšetkým je tu značné oneskorenie medzi časom, keď stlačíte tlačidlo, a časom, keď sa vaša postava správa, čo sa zhoršilo, keď sa chcete vyhnúť útokom nepriateľa. Najlepšie je zabrániť tomu, aby vás nepriatelia zasiahli, naučiť sa, kedy by ste mali zastaviť útočiace pohyby a ustúpiť, namiesto toho, aby ste čakali na nepriateľa, ktorý urobí jeho krok a potom sa budete brániť.

Ďalšia nepríjemná časť hry sa prejavuje, keď vás niektoré misie pošlú do centra, aby našli niekoho, a nespomína ani náznak, kde môžete nájsť svojho chlapa. Viem, že plán je, že nevieš, kde je, ale nútenie hľadať celé mestské bloky, aby si našiel cieľ, je trochu frustrujúce, zvlášť keď vieš, že vo všetkých hrách je niekoľko podobných misií.

Yakuza Remastered Collection Review 2

Ak sa vôbec nezúčastňujete japonskej hry, zbierka Yakuza Remastered Collection sa do vášho typu vôbec nemusí zmestiť. Hra obsahuje veľa hodín tlmených rozhovorov s titulkami, ktoré si musíte prečítať presne, ak chcete zistiť každý posledný kúsok detailu v sérii zložitých príbehových oblúkov. Samozrejme, niekedy to bude nudné aj pre hráčov z radov pacientov, pretože pri niektorých príležitostiach vidíte, že celá vec, o ktorej ste už počuli, sa hovorí po slovách inému znaku. Ak už ste niektoré konverzácie preskočili, nemusíte sa obávať o veľkú časť.

To znamená, že rozprávanie v zbierkach Yakuza Remastered Collection je stále majstrovským dielom. Ak Kazuma Kiryu prevádzkuje sirotinec, nedostanete iba jeho popis alebo obrázok, skutočne sa zapojíte do podnikania, aby ste pochopili, aké ťažké je spravovať skupinu detí a držať ich ďalej od hrozieb, ktoré vychádzajú z vašej minulosti.

Vývojár napriek tomu, že má veľa postáv, nevyužil svoj potenciál vôbec. Väčšina postáv dostane prijateľný príbeh so správnym progresom pozdĺž línie a nakoniec dosiahne uspokojivý a niekedy šokujúci koniec. Pokiaľ ide o Kazumu Kiryu, hlavnú protagonistku franšízy, rovnaké etapy sa vyskytujú s viac detailov a prekvapivejších okamihov.

Yakuza Remastered Collection Review 3

V prípade grafiky vyzerá hra skvelo počas scénických scén, hoci skutočné vizuálne prvky hry s ostrohrannými objektmi, zastarané animácie a nezosilnené osvetlenie prerušujú tón blízkeho zážitku súčasného geniálu. Neočakávajte však žiadne technické problémy a chyby v hre, pretože sú presne vyleštené.

Zbierka Yakuza Remastered Collection je skvelým doplnkom k PS4, na ktorý by sa malo doraziť oveľa skôr, ale stále je vítaný. Je to chuť nostalgie pre tých, ktorí hrali všetky hry predtým, a zriedkavá príležitosť pre tých, ktorí sa chcú prvýkrát dostať do série.