XPERIA X z√≠ska Sony Audio Effects Engine, nov√Ĺ indik√°tor stavu bat√©rie v najnovŇ°ej aktualiz√°cii !!

SpolońćnosŇ• Sony prich√°dza na trh s novou aktualiz√°ciou konceptu Xperia X, ktor√Ĺ poskytuje √ļplne nov√Ĺ bal√≠k funkci√≠. Posledn√° aktualiz√°cia syst√©mu Xperia obsahuje verziu firmv√©ru 38.3,1.A.0.91, ńćo je najnovŇ°√≠ koncept Xperia X a uklad√° sa okolo 52 MB,

XPERIA X z√≠ska Sony Audio Effects Engine, nov√Ĺ indik√°tor stavu bat√©rie v najnovŇ°ej aktualiz√°cii !! 2

Nov√° aktualiz√°cia zvyŇ°uje kvalitu hudby zaveden√≠m modulu Audio Effects pre aplik√°ciu MusicFX a je zaloŇĺen√° hlavne na syst√©me Android 7,1,1 Nug√°t. Preto bud√ļ √ļplne nov√© zvukov√© efekty Sony spolu s integrovan√Ĺm efektom MusicFX zo zvukov√Ĺch funkci√≠ spolońćnosti Google kombinovan√© tak, aby namiesto pouŇĺitia z√°kladn√Ĺch zvukov√Ĺch efektov pre Android pouŇĺ√≠vali zvukov√Ĺ mechanizmus spolońćnosti Sony.

Existuj√ļ aj niektor√© ńŹalŇ°ie funkcie, ktor√© zahŇēŇąaj√ļ vyrieŇ°enie probl√©mu s reŇ°tartom Ň°tandardnej aplik√°cie Bluetooth spolu s grafickou chybou pre skratky k aplik√°cii fotoapar√°tu. SpolońćnosŇ• tieŇĺ uviedla, Ňĺe v nemeckej verzii pridaj√ļ podporu siet√≠ VoWifi pre siete ako O2. Telkom a Vodafone spolu s spolońćnosŇ•ami VoWifi a VoLTE v telenorskom N√≥rsku, D√°nsku / ҆v√©dsku a Hutch.

XPERIA X z√≠ska Sony Audio Effects Engine, nov√Ĺ indik√°tor stavu bat√©rie v najnovŇ°ej aktualiz√°cii !! 3

V poslednej aktualiz√°cii konceptu Xperia X by sa malo poznamenaŇ•, Ňĺe zmenia indik√°tor percentu√°lneho podielu bat√©rie, ktor√Ĺ sa zmen√≠ mimo ikony v stavovom riadku. To v√°m umoŇĺn√≠ ńĺahŇ°ie spoznaŇ• ŇĺivotnosŇ• bat√©rie.