Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi uvádza na trh Redmi 8A Dual; prináša tiež vôbec prvú energetickú banku Redmi

Xiaomi uvádza na trh Redmi 8A Dual; prináša tiež vôbec prvú energetickú banku Redmi 1
Xiaomi uvádza na trh Redmi 8A Dual; prináša tiež vôbec prvú energetickú banku Redmi 1

O tom, že značka Redmi, pod značkou Xiaomi, niet pochýb, ponúka širokú škálu pomôcok, hlavne pre stravovanie pre zariadenia nižšej kategórie. Skutočnosť, že zariadenia sú k dispozícii za nízku cenu, urobila z tejto značky slávu v žiadnom momente. Od svojho počiatku mali zariadenia Redmi rozvetvené a uvoľnené zariadenia, ktoré sú tiež cenovo dostupné vo vyššom rozsahu. Dnes spoločnosť Xiaomi predstavuje Indiu Redmi 8A Dual a Redmi Power Bank s 2000 mAh a 1 000 mAh v Indii

Smartfón Redmi 8A vyšiel na trh v septembri 2019. Rovnako ako v prípade všetkých smartfónov Redmi vyrobených pre spotrebiteľov, ktorí si uvedomujú rozpočet, aj zariadenie 8A bolo okamžitým zásahom. Je dodávaný s niektorými výnimočnými špecifikáciami. Je to len pár mesiacov, ale Manu Kumar Jain, globálny viceprezident spoločnosti Xiaomi a MD spoločnosti Xiaomi India, tweetoval, že tím Redmi uvažoval o tom, ako vylepšiť cenovo dostupný smartphone a že tak úspešne urobili.

V tweetu Manu Kumar Jain uviedol, že tím Redmi má na zadnej strane smartfónu duálnu kameru. Nastavenie dvojitej kamery Redmi 8A teraz bude pozostávať z primárnej kamery AI 13 MP a a 2 Snímač hĺbky MP. To všetko plus režim AI na výšku a detekcia scény AI.

Tím Redmi posúva smartfón Redmi 8A Dual o kúsok ďalej a obsahuje niektoré nové funkcie. Tam sú takmer žiadne smartphones dostupné na trhu, ktoré ponúkajú množstvo dobrých funkcií v rámci rozpočtu 10 000 EUR. Zatiaľ však nie je známe, či by sa cena za nový Redmi 8A Dual zhodovala s pôvodnou.

Okrem uvedenia vylepšeného Redmi 8A, Manu Kumar Jain tiež tweetoval o úplne novej Redmi Power Bank. Pred niekoľkými dňami Jain tweetoval tajomnú fotografiu o svojom nadchádzajúcom zariadení a pôvod a povaha zariadenia zostali na predstavivosti používateľov. Tweet však skutočne smeroval k uvedeniu novej banky Redmi Power Bank.

Toto bude prvá energetická banka, ktorú spoločnosť Redmi uviedla na trh, čím rozšíri svoj trh, a to iba z výroby smartphones dnes vyrábajú energetické banky. Redmi ponúkne svoje energetické banky v dvoch variantoch: 10 000 mAh a 20 000 mAh.