Xiaomi uv├ídza na trh prenosn├║ vreckov├║ tla─Źiare┼ł Youdao Memobird G4


Xiaomi uv├ídza na trh prenosn├║ vreckov├║ tla─Źiare┼ł Youdao Memobird G4 1

Spolo─Źnos┼ą Xiaomi ozn├ímila spustenie vreckovej tla─Źiarne Youdao Memobird G4, prenosnej tla─Źiarne, ktor├║ m├┤┼żete pren├í┼ía┼ą na zhotoven├ę sn├şmky. Nov├í term├ílna tla─Źiare┼ł tret├şch str├ín, ktor├║ je mo┼żn├ę kombinova┼ą so smartf├│nom prostredn├şctvom pripojenia Bluetooth.

Toto nov├ę vreckov├ę zariadenie je viac-menej podobn├ę fotografickej tla─Źiarni XPRINT Pocket AR, ktor├í bola uveden├í na trh vo febru├íri 2018. Toto zariadenie je vybaven├ę aplik├íciou tla─Źiarne, ktor├í sa m├í nain┼ítalova┼ą do smartf├│nu. Tepeln├ę tla─Źiarne pracuj├║ r├Żchlo a presne s podporou viac ot├ízokovej datab├ízy v aplik├ícii tla─Źiarne.

T├íto tla─Źiare┼ł je vybaven├í predvolenou bohatou tla─Źovou ┼íabl├│nou s ─Źiernobielom dizajnom. Tla─Ź sa vykon├íva pomocou technol├│gie tepelnej tla─Źe; preto nie je potrebn├ę v├┤bec prid├íva┼ą atrament. T├íto tla─Źiare┼ł poskytuje podporu pre prid├ívanie priate─żov a zdie─żanie okamihov pre viac v├í┼íniv├Żch mo┼żnost├ş interakcie.

Xiaomi Youdao Memobird G4 je vreckov├í tla─Źiare┼ł, ktor├í m├í 86 rozmerov,8 ├Ś 79.3├Ś 39 mm a v├í┼żi iba 165 g. Jedn├í sa o pomerne ─żahk├ę zariadenie, ktor├ę obsahuje l├ştiov├║ bat├ęriu 900 mAh, ktor├í podporuje tla─Ź. 8 kot├║─Ź iba na papier 2 nab├şjacie hodiny

Xiaomi uv├ídza na trh prenosn├║ vreckov├║ tla─Źiare┼ł Youdao Memobird G4 1

Je to ide├ílne zariadenie na r├Żchlu a ─żahk├║ tla─Ź fotografi├ş z mobiln├ęho telef├│nu. Toto zariadenie je k dispoz├şcii na serveri Xiaomi Youpin za 299 juanov (42 dol├írov).