Xiaomi uvádza na trh najúspornejšiu obrazovku HUD pre vozidlá na trhu

Pod zna─Źkou Carrobot Xiaomi uviedla na Youpin nov├Ż typ obrazovky HUD (Head Up Display) pre vozidl├í. Nov├Ż model, ktor├Ż je najlacnej┼íou mo┼żnos┼ąou na trhu bez obetovania funkci├ş, ktor├ę s├║ dos┼ą atrakt├şvne.

Najm├Ą toto je nov├ę. Carrobot HUD To n├ím umo┼ż┼łuje po umiestnen├ş na palubn├║ dosku n├í┼ího vozidla zobrazi┼ą premietan├ę na malej prieh─żadnej obrazovke v┼íetky druhy ├║dajov t├Żkaj├║cich sa vozidla.

─îi u┼ż ide o r├Żchlos┼ą, ot├í─Źky za min├║tu, hladinu paliva alebo dokonca indik├ície GPS, toto nov├ę zariadenie dok├í┼że prekvapivo zobrazi┼ą v┼íetko, ─Źo auto v─Ćaka Port OBDII, Tie┼ż V─Ćaka Bluetooth pripojeniu m├┤┼żeme pripoji┼ą n├í┼í smartphone pokra─Źova┼ą v sledovan├ş prich├ídzaj├║cich hovorov alebo zobrazovan├ş prijat├Żch upozornen├ş.

Na vizualiz├íciu ├║dajov sa pou┼ż├şva mal├í prieh─żadn├í obrazovka, ktor├í, aj ke─Ć je iba pred na┼í├şm poh─żadom, nebude ru┼íi┼ą, ke─Ć skuto─Źne venujete pozornos┼ą ceste. Celkom do 12 ├║rove┼ł jasu, je mo┼żn├ę nakonfigurova┼ą automaticky alebo ru─Źne.

Pre projekcie syst├ęmu 120 LED svetiel dok├í┼że jasne zobrazi┼ą premietan├ę ├║daje bez vysokej spotreby. To tie┼ż m├í ochrana pred modr├Żm svetlomVyvarujte sa tak ├║nave o─Ź├ş po dlh├Żch hodin├ích jazdy.

Cena a dostupnos┼ą.

Najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je cena, a ak sa prihl├ísite do slu┼żby Youpin, cena nepresiahne 399 juanovniektor├ş 65 ÔéČ zmeni┼ą (72 dol├írov). Napriek tomu, ako sa d├í o─Źak├íva┼ą, ┼że sa tieto produkty uved├║ na trh prostredn├şctvom crowdfundingu, daj├║ sa k├║pi┼ą iba priamo v ─î├şne.

Podobne je pravdepodobn├ę, ┼że v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch uvid├şme, ┼że sa bude pred├íva┼ą v obchodoch, ktor├ę AliExpress rozpozn├í ako M├┤j obchod YouPin,

zdroj znaku | Youpin