Xiaomi TV Master Ultra Edition príde s OLED panelom…

Xiaomi Smart TV

Xiaomi Stala sa jednou z hlavných referencií pri kúpe Smart TV aj napriek obmedzenej dostupnosti modelov v Španielsku. Napriek tomu má firma katalóg, ktorý neprestáva pribúdať, dokonca zariskovala s veľkoformátovým televízorom, jeho neskutočným 98-palcovým Redmi TV Max. A zdá sa, že chce hru zopakovať.

Viac ako čokoľvek iné, pretože ázijská spoločnosť práve potvrdil, že Xiaomi TV Master Ultra Edition bude oficiálne predstavený 28. septembra. A ako môžete vidieť na nasledujúcom obrázku, budeme čeliť high-end modelu.

Xiaomi TV Master Ultra Edition bude 8K a bude mať 5G konektivitu

Xiaomi Smart TV

Ako sa zdá, nový Xiaomi Smart TV dorazí nabitý prekvapeniami. Na začiatok sme už dlho počúvali zvesti o možnosti, že firma uvedie na trh dva nové 82-palcové modely.

A keď vidíme, že tento televízor je súčasťou rodiny Master, mohli by sme čeliť verzii 65-palcového modelu, ktorý nedávno predstavil. takze s najväčšou pravdepodobnosťou sa tento televízor Xiaomi počíta s technológiou OLED.

Hovoríme o najlepšom paneli na trhu, kde jeho čistá čierna a dokonalé pozorovacie uhly ponúkajú neprekonateľný multimediálny zážitok. Najlepšie zo všetkých? To Xiaomi TV Master Ultra Edition bude 8K.

Je pravda, že dnes už takmer neexistuje žiadny obsah kompatibilný s týmto formátom, no postupne budú filmy a seriály prichádzať do UHDV, aby ste z neho mohli vyťažiť maximum. rozlíšenie obrazovky tohto Xiaomi Smart TV.

A ak k tomu pridáme jeho neskutočnú uhlopriečku displeja, ktorá dosiahne 82 palcov, budete čeliť modelu, ktorý vám umožní vychutnať si skutočné domáce kino bez toho, aby ste museli použiť projektor.

Smart TV s 5G

Xiaomi Smart TV

Navyše, a ako by to mohlo byť inak, bude mať Xiaomi TV Master Ultra Edition 5G pripojenie. Niečo logické, viac, ak vezmete do úvahy prenosové rýchlosti potrebné na reprodukciu akéhokoľvek 8K videa v podmienkach.

Podľa dátum vydania a cenaMomentálne vieme len to, že bude predstavený 28. septembra. Samozrejme, je viac ako pravdepodobné, že aspoň nateraz zostane Xiaomi TV Master Ultra Edition v Číne. Jeho cena? Pri pohľade na technológiu panelu, rozlíšenie a uhlopriečku obrazovky je s najväčšou pravdepodobnosťou blízko k 40,000 alebo 5,000 eur zmeniť.