Xiaomi tento rok uvedie na trh 19 telefónov! Potvrdzujú to nové dokumenty…

19 telefónov xiaomi bude predstavených v roku 2020

Xiaomi je známe ako veľmi plodná značka. Za rok môžu dokonca spustiť dve generácie rovnakej série, ako sa to stalo minulý rok s Redmi Note 7 a Poznámka 8. Napriek pandémii COVID-19 Xiaomi neplánuje túto stratégiu zmeniť v roku 2020. Podľa SlashLeaks čínska značka má v pláne spustiť celkovo 18 smartphones v zvyšku roka, vrátane niektorých značiek Redmi a Poco.

Podľa správy, ktorá unikla zo zdroja, týchto 18 telefónov od Xiaomi, Redmi a Poco dorazí v treťom štvrťroku 2020. Drvivú väčšinu z nich zatiaľ Xiaomi nepotvrdilo., takže by sme sa nemali príliš vzrušovať. Ďalej predstavujeme 18 mobilných telefónov, ktoré správa oznamuje, spolu s ďalším smartfónom Xiaomi, ktorého certifikácia nedávno unikla.

Toto je 18 telefónov Xiaomi, ktoré prídu tento rok, podľa uniknutej správy

redmi k30 pro

Viaceré z filtrovaných mobilov sú známe od iných, ktoré Xiaomi už na trhu má. Je tam tiež niektoré experimentálne zariadenia a ďalšie, o ktorých sme všetci vedeli, že skôr či neskôr prídu. V každom prípade vám tu nechávame kompletný zoznam 18 telefónov Xiaomi, ktoré budú uvedené na trh v najbližších mesiacoch.

Xiaomi Mi 10T

Minuloročný Xiaomi Mi 9T bude mať nástupcu a bude to tiež renomovaný mobil zo série Redmi K. Pripomeňme, že Mi 9T je rovnaký Redmi K20, takže Mi 10T by sa na európsky trh mal dostať v najbližších mesiacoch. Čo? premenovaný na Redmi K30 4G. Mimochodom, tento Redmi K30 4G už bol uvedený na trh v Indii premenovaný na Poco X2, takže ak sú klebety pravdivé, tento mobil bude uvedený na trh pod tromi rôznymi značkami Xiaomi. Šialené!

Xiaomi Mi 10T Pro

Spolu s Mi 10T predstaví Xiaomi podľa klebiet aj Mi 10T Pro. Rovnako ako Mi 9T Pro je Redmi K20 Pro, Mi 10T Pro bude Redmi K30 Pro. Teraz má tento Redmi K30 Pro verziu s názvom Zoom Edition, takže je možné, že s podobným variantom dorazí aj Mi 10T Pro.

Xiaomi Mi 10S

Podľa správy novou lacnou verziou Xiaomi Mi 10 bude Xiaomi Mi 10S. Samozrejme, tento nový smartfón príde s podradnými funkciami v porovnaní so súčasnými vlajkovými loďami značky, no vďaka tomu s nižšou cenou. Napriek tomu by mohol mať Xiaomi Mi 10S väčšiu obrazovku, hoci by to mohlo byť rovnaké zariadenie ako Poco F2 alebo Redmi X10, ktoré budú čoskoro oznámené.

Xiaomi Mi 10S + 5G

Na druhej strane, Xiaomi Mi 10S + 5G bude vylepšenou verziou Xiaomi Mi 10S. ako taký, bude mať 5G modem a bude používať Snapdragon 765G ako procesor. Očakáva sa, že tento Xiaomi Mi 10S + 5G bude rovnakým zariadením ako Poco F2 Pro 5G a Redmi X10 5G. Samozrejme, každé z týchto troch zariadení sa dostane na iné trhy.

Xiaomi Mi 7 (2020)

Pred niekoľkými rokmi, keď prišiel rad na uvedenie Xiaomi Mi 7 na trh, Xiaomi preskočilo uvedenie tohto smartfónu na trh kvôli uvedeniu Mi 8, od tohto roku spoločnosť oslávila svoje ôsme výročie. Aby spoločnosť Xiaomi pokryla túto medzeru v sérii Mi, uvedie na trh Mi 7 tento rok pod názvom Xiaomi Mi 7 2020. Samozrejmosťou je charakteristika tohto Mi 7 (hoci sa o nich zatiaľ nič nevie) už nebudú také, aké boli pred rokmi, ale skôr prispôsobené tejto dobe.

môj mix 4 a môj mix 4s

Môj MIX 4 a Mi MIX 4S

Experimentálne vlajkové lode Xiaomi sa vrátia tento rok. Správa odhaľuje, že Mi MIX Alpha, Mi MIX 4 a Mi MIX 4S príde koncom tohto roka 2020. Po niekoľkých mesiacoch čakania sa teda konečne aktuálny Mi MIX dočká svojich nástupcov.

Xiaomi Mi CC10 a Xiaomi Mi A4

Séria Mi CC od Xiaomi v spolupráci s Meizu bude tento rok pokračovať modelom Mi CC10. Očakáva sa, že toto zariadenie bude na niektorých trhoch rovnaké ako Xiaomi Mi 10 Lite. Ďalej to bude aj Mi A4 v Indii. Áno, aj keď Mi A4 bude premenovaný na Mi CC10, bude využívať Android One ako vrstvu personalizácie (veľké lákadlo tejto série).

Xiaomi Mi Zero

Podľa povestí Xiaomi pracuje na experimentálnom mobile s názvom Mi Zero, ktorý bude mať inú obrazovku ako súčasné mobily. Toto by mohol byť prvý smartfón Xiaomi, ktorý využíva selfie kameru pod obrazovkou (bez zárezu alebo otvoru), vďaka typu obrazovky, ktorý spoločnosť vyvíja a ktorý už predstavila. V súčasnosti sa očakáva, že Mi Zero bude veľmi podobný Meizu Zero.

Redmi 9 a Redmi 9A

redmi 9 unikli špecifikácie

Teraz, keď vstupujeme do značky Redmi, je čas hovoriť o nástupcoch Redmi 8. A to je ten Redmi 9 a Redmi 9A sú už podľa úniku pripravené na spustenie začiatkom apríla. Už z týchto smartphones poznáme nejaké údaje, napr Redmi 9A bude využívať procesor MediaTek Helio G70. Zatiaľ čo jeho funkcie musia byť ešte potvrdené, používateľ na Twitter nedávno unikol obrázok, na ktorom môžeme vidieť dizajn Redmi 9 spolu s jeho špecifikáciami:

  • procesor MediaTek Helio G80.
  • Štvornásobná zadná kamera: 13 MP hlavný snímač, široký uhol 8 MP, makro z 5 MP a snímač hĺbky 2 MP.
  • 3 GB RAM (jeho najzákladnejšia verzia).
  • 32 GB úložisko (jeho najzákladnejšia verzia).
  • Dostupný bude vo farbách fialová a zelená.

Redmi Note 9S+

Tento Redmi Note 9S + bude Redmi Note 9 Premenovaný na Pro Maxv závislosti od filtrácie. Samozrejme sa dostane na trhy, kde je Redmi Note 9 Pro Max nedorazil, s rovnakými vlastnosťami a dizajnom, ale s iným názvom. Nezabúdajme, že charakteristiky Redmi Note 9S už unikli predtým, takže táto séria Note S už musí byť na ceste.

Redmi X10 4G a Redmi X10 5G

Séria Redmi X tento rok 2020 konečne príde s Redmi X10 4G a Redmi X10 5G. Redmi X10 4G bude rovnaké zariadenie ako Poco F2 a Xiaomi Mi 10S, zatiaľ čo Redmi X10 5G bude rovnaké zariadenie ako Poco F2 Pro 5G a Xiaomi Mi 10S 5G. V závislosti od toho, kde žijete, sa jedno alebo druhé z týchto zariadení začne predávať vo vašej krajine.

malá f2 by mohla byť redmi k30 pro

Malý X2 Pro

Poco X2, ktorý je premenovaný na Redmi K30 4G, bude mať inovovanú verziu. Ide o Poco X2 Pro, ktorý, ako sa očakávalo, pôjde o premenovaný Redmi K30 Pro. Tento mobil dorazí na indický trh koncom apríla, aj keď nie je známe, či tak urobí pod značkou Redmi (K30 Pro) alebo Poco (X2 Pro).

Poco F2 a Poco F2 Pro 5G

Konečne tu máme dlhoočakávaného nástupcu Poco F1. Poco F2 bude uvedený na trh v druhej polovici roku 2020 a bude to premenovaný Redmi X10. Navyše dorazí spolu s vylepšeným variantom s názvom Poco F2 Pro 5G, čo bude rovnaké zariadenie ako Redmi X10 5G. Takže podľa povestí, od značky Poco tento rok nečakajme nič originálne.

V FCC uniká možný Xiaomi Mi Note 10 Lite

xiaomi mi note 10 pro najlepší mobil pre milovníkov fotenia ocka

Mobil Xiaomi číslo 19, ktorý by mohol byť uvedený na trh do konca roka, je Mi Note 10 Lite. Médium MySmartPrice našlo a Certifikácia nového telefónu Xiaomi s číslom modelu M2002F4LG v FCC, čo nás núti myslieť si to. prečo? Nuž, pretože v dokumente spomínanej certifikácie je záhadný model M2002F4LG porovnávaný s modelom M1910F4G, o ktorom už vieme, že je Mi Note 10. Už z tohto porovnania vyplýva, že oba modely zdieľajú rovnakú sériu.

Podľa porovnania, M2002F4LG má nižšie špecifikácie ako M1910F4G, takže možno ide o Mi Note 10 Lite alebo čokoľvek iné, čo sa Xiaomi rozhodne pomenovať túto najzákladnejšiu verziu. Tu vám nechávame špecifikácie tohto možného Mi Note 10 Lite, ktoré sa objavujú v certifikácii FCC:

  • 5-násobný zadný fotoaparát: 64 MP (hlavný) + 8 MP (širokouhlý) + 5 MP (teleobjektív s 2x optickým zoomom) + 8 MP (teleobjektív s 5x optickým zoomom) + 2 MP (makro). Žiadny laser pre automatické zaostrovanie.
  • procesor Snapdragon 730G.
  • Batéria 5230 mAh s 30W rýchlym nabíjaním.
  • Pridané vlastnosti: USB-C, dvojpásmové WiFi, Bluetooth (nešpecifikované), okrem iného.

Pri absencii znalosti jeho rozmerov a charakteristík obrazovky zrejme My Note 10 Lite príde len o 108 MP snímač a laser s automatickým zaostrovaním zadného fotoaparátu Mi Note 10. Zvyšok charakteristík (batéria, procesor, rýchle nabíjanie, doplnky atď.) zostane rovnaký. V každom prípade nezabúdajte, že tieto špecifikácie Xiaomi nepotvrdilo, takže si musíme počkať na oficiálne oznámenie.

Skôr ako pôjdete, povedzte nám, Čo si myslíte o týchto 19 telefónoch Xiaomi, ktoré môžu prísť v najbližších mesiacoch?