Xiaomi stavia svoj vlastn├Ż z├ívod smartphones Top 5G

Svetov├í konferencia 5G sa konala v ─î├şne a Lei Jun, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Xiaomi, predniesol ve─żmi pou─Źn├Ż prejav o pl├ínoch z├ívodu do bud├║cnosti. Odhalenie spo─Ź├şva v tom, ┼że spolo─Źnos┼ą sa nach├ídza v z├ívere─Źn├Żch f├ízach v├Żstavby svojho z├ívodu na v├Żrobu 5G, ktor├Ż sa zameria na v├Żvoj a v├Żrobu ┼ípi─Źkov├ęho sortimentu 5G.

Z├ívod sa bude nach├ídza┼ą v pekinskej hospod├írskej a technologickej rozvojovej z├│ne a bude sa pou┼ż├şva┼ą iba na v├Żrobu ┼ípi─Źkov├Żch zariaden├ş. Bude ma┼ą rozsiahle automatizovan├ę v├Żrobn├ę linky na zv├Ż┼íenie efekt├şvnosti v├Żroby, ako aj cloudov├ę slu┼żby a 5G laborat├│ri├í. Odhady poukazuj├║ na v├Żstavbu, ktor├í sa m├í dokon─Źi┼ą v decembri.

Nov├Ż z├ívod sa bude rozklada┼ą na ploche 187 000 metrov ┼ítvorcov├Żch a bude ma┼ą v├Żrobn├║ kapacitu 60 jednotiek za min├║tu, tj smartphony za sekundu, ─Źo predstavuje n├írast o 60% v porovnan├ş so s├║─Źasn├Żm z├ívodom.

Xiaomi stavia svoj vlastn├Ż z├ívod smartphones Top 5G 1

V prvej f├íze sa o─Źak├íva, ┼że nov├Ż z├ívod bude vyr├íba┼ą jeden mili├│n kusov v prvom roku, ─Źo je ─Ćaleko od kapacity, ktor├║ spolo─Źnos┼ą Xiaomi pris─ż├║bila dosiahnu┼ą, ale je be┼żn├ę, ┼że sa v├Żroba postupne zvy┼íuje.

Vo svojom prejave gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Xiaomi povedal, ┼że tento nov├Ż z├ívod umo┼żn├ş predaj blesku, r├Żchly predaj je napl├ínovan├Ż ─Źastej┼íie a umiest┼łuje mobiln├ę zariadenia na trh r├Żchlej┼íie ako dnes.

Zdroj: GizChina