Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi spusti┼ą Redmi 9 alebo 9A v Indii 11. febru├íra, tie┼ż sa o─Źak├ívala Redmi powerbank

Xiaomi uviedla na trh Redmi 8A (presk├║manie) a Redmi 8 v Indii minul├Ż rok. Teraz je obchodn├í zna─Źka spolo─Źnosti Redmi pripraven├í na uvedenie nov├ęho smartphonu v krajine 11. febru├íra. Xiaomi u┼ż nejak├Ż ─Źas ┼ík├ídl├ş zariadenie a na svojej ofici├ílnej webovej str├ínke si tie┼ż vytvorila str├ínku, ktor├í ho propaguje. Spolo─Źnos┼ą vol├í svoj nadch├ídzaj├║ci telef├│n ako ÔÇ×Desh ka Dumdaar smartphoneÔÇť, ktor├Ż navrhuje Redmi 9A. Pripom├şnam, ┼że rovnak├Ż model sa pou┼żil aj pre model Redmi 8A. Xiaomi v┼íak ofici├ílne neozn├ímila n├ízov pripravovan├ęho zariadenia.

Na propaga─Źnej str├ínke sa tie┼ż nach├ídzaj├║ niektor├ę k─ż├║─Źov├ę ┼ípecifik├ície pripravovan├ęho smartf├│nu. Xiaomi ┼ík├ídlil ├║dajn├ę zariadenie Redmi 9A pomocou nastavenia du├ílnej kamery. Umo┼żn├ş u┼ż├şvate─żovi urobi┼ą ÔÇ×dokonal├Ż portr├ętÔÇť. Nov├Ż telef├│n Redmi zabal├ş 5, 000mAh bat├ęriov├í jednotka, o ktorej sa hovor├ş, ┼że vynik├í ÔÇ×vynikaj├║cou rukouÔÇť a ÔÇ×silnou pri─żnavos┼ąouÔÇť. Okrem toho spolo─Źnos┼ą Redmi nezverejnila ┼żiadne ─Ćal┼íie podrobnosti o svojom nadch├ídzaj├║com telef├│ne. Zna─Źka v┼íak dr├í┼żdila uvedenie produktu na trh v novej kateg├│rii s hashtag #MorePowertoRedmi. O─Źak├ívame, ┼że to bude nov├í energetick├í banka, preto┼że spolo─Źnos┼ą Redmi nezaviedla tak├ęto pr├şslu┼íenstvo v Indii.

Xiaomi spusti┼ą Redmi 9 alebo 9A v Indii 11. febru├íra, tie┼ż sa o─Źak├ívala Redmi powerbank 1

Je to len ot├ízka dn├ş pred za─Źiatkom udalosti Xiaomi 11. febru├íra. Mali by sme sa dozvedie┼ą o t├Żchto dvoch potvrden├Żch produktoch v nasleduj├║cich d┼łoch.

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach spolo─Źnos┼ą Realme uviedla na trh svoj nov├Ż telef├│n z├íkladnej ├║rovne Realme C3 u┼ż dnes v Indii.

Špecifikácie a funkcie Redmi 8A

Redmi 8A pri┼íiel ako prv├Ż smartphone Xiaomi s portom USB-C v cenovo dostupnom segmente. Je podporen├í a 5, 000 mAh bat├ęria s podporou pre r├Żchle nab├şjanie 18 W. Smartf├│n obsahuje a 50,45-palcov├Ż displej HD + so z├írezom na vode. Je k dispoz├şcii vo farb├ích Midnight Black, Ocean Blue a Sunset Red.

Redmi 8A je vybaven├Ż Snapdragon 439 SoC sp├írovan├Żm s 2 GB alebo 3 GB RAM. Obe varianty pam├Ąte RAM pon├║kaj├║ 32 GB zabudovan├ęho ├║lo┼żn├ęho priestoru roz┼í├şrite─żn├ęho prostredn├şctvom slotu na kartu microSD. Pr├şstroj je vybaven├Ż jedn├Żm zadn├Żm fotoapar├ítom s rozl├ş┼íen├şm 12MP a predn├Żm lapa─Źom s 8MP. Redmi 8A nem├í skener odtla─Źkov prstov a namiesto toho sa z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov spolieha na funkciu odomknutia tv├íre.

zdroj