Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi Sothing: mini raketa proti komárom stojí 10 €

raketa xiaomi

S postupujúcim teplom začínajú byť domy plné hmyzu všetkého druhu. Jedným z najúčinnejších a okamžitých prostriedkov je získať „elektrickú raketu“ proti komárom. Ako vo väčšine ekosystémov, ani v tomto prípade nemohla chýbať Xiaomi ruka ktorí nám už minulý rok predstavili štandardný produktový model (prehľad tu). Tentoraz nám značka ponúka rovnaké zariadenie, ale zmenšená a vyrobená v spolupráci s Sothing,

Miniatúrna raketa proti komárom Xiaomi je dlhá iba 30 cm

Xiaomi Sothing: mini raketa proti komárom stojí 10 € 1

Miniatúrna raketa proti komárom Xiaomi Sothing, sa líši od veľkej väčšiny výrobkov tohto druhu pre schopnosť uzavrieť silu a autonómiu v jasne redukovanom tele.

Okrem zmenšenia veľkosti môže byť raketa – vzhľadom na veľkosť – ľahko prenášaná v každom batohu. Zároveň sa však, ako sa predpokladalo, produkt zrodený zo spolupráce medzi Xiao a Sothing napriek svojej malej veľkosti si stále zachováva moc a samostatnosť. Okrem toho, použitím rakety pri slabom osvetlení budete mať možnosť zapnúť malý „LED svetlomet“ umiestnený na prednej strane.

Xiaomi Sothing: mini raketa proti komárom stojí 10 € 2

Produkt, ktorý kombinuje úžitkovú a stavebnú kvalitu, sa však predstavuje vďaka ponuke Banggood – za skutočne príjemnú cenu. Vďaka aktuálne aktívnej ponuke blesku to môže byť je to len za 10 EUR, môžete si ju kúpiť priamo kliknutím na políčko nižšie.

Predchádzajúci článokOPPO sa chystá uviesť na trh nové slúchadlá TWS Xiaomi Sothing: mini raketa proti komárom stojí 10 € 3

Bezuzdná vášeň pre technický svet vo všetkých jeho aspektoch. Vyštudoval politológiu a zdieľa lásku k technológiám pre filmy a televízne seriály, stolové hry a najrôznejšie športy, predovšetkým futbal.