Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s displejom s dierovac√≠m otvorom a r√Ĺchlym nab√≠jan√≠m 33 W v Indii: cena a Ň°pecifik√°cie

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max je najnovŇ°√≠ pr√≠rastok do r√Ĺchlo rast√ļceho Redmi Note s√©rie v Indii. The Redmi Note 9 Pro Max, ktor√Ĺ dnes predstavil svoj glob√°lny debut, je v√Ĺkonn√Ĺ smartphone strednej triedy. Telef√≥n m√° Ň°portov√ļ dierovaciu obrazovku s 20:9 pomer str√°n, Aura Balance Design, 64 MP Ň°tvorp√°smov√Ĺ fotoapar√°t na zadnej strane. The Redmi Note 9 Pro Max je √ļplne samostatn√© zariadenie, pretoŇĺe spolońćnosŇ• tieŇĺ uviedla na trh Redmi Note 9 Pro ako n√°stupca Redmi Note 8 Pro. Note 9 Pro m√° 5020mAh bat√©riu spolu s podporou pre 33W r√Ĺchlonab√≠jańćku, ktor√° je s√ļńćasŇ•ou samotn√©ho maloobchodn√©ho balenia. Telef√≥n m√° tieŇĺ IR Blaster a beŇĺ√≠ Android 10 z krabice.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s displejom s dierovac√≠m otvorom a r√Ĺchlym nab√≠jan√≠m 33 W v Indii: cena a Ň°pecifik√°cie 1

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max: Dizajn a zobrazenie

Pońćn√ļc dizajnom, redmi Note 9 Pro Max je vybaven√Ĺ najnovŇ°√≠m dizajnom Aura Balance so zadn√Ĺm 3D sklom. Xiaomi hovor√≠, Ňĺe smartphone m√° dokonca funkńćn√Ĺ dizajn. Sl√ļchadlo m√° 60,67-palcov√Ĺ Full HD + 20:9 Filmov√° obrazovka s dierovac√≠m otvorom umiestnen√Ĺm v strede hore. Je to krok z dot Dot displeja, ktor√Ĺ sme videli na Redmi Note 8 Pro. Telef√≥n m√° tieŇĺ trojit√© Corning Gorilla Glass 5- predn√©, zadn√© a dokonca aj kamerov√© pole je chr√°nen√© GG5. Podobn√© ako in√© smartphones zah√°jen√° v roku 2020 ako Poco X2 a Realme 6 s√©rie, Redmi Note 9 Pro Max m√° tieŇĺ bońćn√Ĺ sn√≠mańć odtlańćkov prstov.

Sl√ļchadlo m√° tieŇĺ USB Type-C port na spodnej strane spolu s a 30,5 mm konektor pre sl√ļchadl√°. A √°no, telef√≥n m√° tieŇĺ IR Blaster umiestnen√Ĺ na vrchu.

Pokiańĺ ide o farebn√© moŇĺnosti, Note 9 Pro Max bude k dispoz√≠cii v Aurora Blue, Glacier White a Interstellar Black.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max: Hardvér a softvér

Xiaomi pouŇĺil ńćipov√ļ sadu Snapdragon 720G na zariaden√≠ Redmi Note 9 Pro Max a je to druh√Ĺ telef√≥n v krajine, ktor√Ĺ vyuŇĺ√≠va najnovŇ°iu stredn√ļ radu SoC od spolońćnosti Qualcomm. ńĆipov√° sada je postaven√° na 8nm procese a pouŇĺ√≠va najnovŇ°iu architekt√ļru Kryo 465. O grafiku na zariaden√≠ sa postar√° Adreno 618 GPU. Telef√≥n prich√°dza s aŇĺ 8 GB RAM a 128 GB UFS 2,1 skladovanie. Podobn√© ako Redmi Note 8 pre, Note 9 Pro Max m√° tieŇĺ podporu pre tri sloty kariet pre dve nano SIM karty a microSD kartu.

Xiaomi a Redmi Ň°k√°dlili telef√≥n s indick√Ĺm navigańćn√Ĺm syst√©mom NavIC. Xiaomi tieŇĺ povedal, Ňĺe prv√Ĺm pr√≠strojom, ktor√Ĺ prev√°dzkoval NavIC, bolo jeho Mi 8, redmi Note 9 Pro Max m√° podporu pre indick√Ĺ vlastn√Ĺ navigańćn√Ĺ syst√©m. NavIC m√° v Indii sedem satelitov a Xiaomi bude uzamykaŇ• GPS pomocou nich. MoŇĺnosti pripojenia na Note 9 Pro Max obsahuje Dual 4G, VoLTE <VoWi-Fi, 2*2 MIMO Wi-Fi, Bluetooth 5,0 a port USB Type-C.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max: Kamery

Ako vid√≠te z obr√°zkov, Redmi Note 9 Pro Max m√° na zadnej strane Ň°tvorjadrov√Ĺ fotoapar√°t. Telef√≥n m√° prim√°rny sn√≠mańć 64MP, ultraŇ°irokouhl√Ĺ sn√≠mańć 8MP, makro sn√≠mańć 5MP a hńļbkov√Ĺ sn√≠mańć 2MP. Xiaomi sńĺubuje, Ňĺe zariadenie m√īŇĺe priniesŇ• z√°Ňĺitok z hlavnej kamery. Telef√≥n tieŇĺ podporuje fotografie RAW. Pridanie makra sn√≠mańća 5MP znamen√°, Ňĺe pouŇĺ√≠vatelia m√īŇĺu teraz sn√≠maŇ• z√°bery zbl√≠zka 2 cm. Pripom√≠nam, Ňĺe Note 8 Pro m√° 2MP makro senzor a teraz je aktualizovan√Ĺ na 5MP senzor. UltraŇ°irokouhl√Ĺ sn√≠mańć 8MP m√° 119-stupŇąov√© zorn√© pole (FoV). A nakoniec, sn√≠mańć 2MP pom√°ha pri zachyt√°van√≠ inform√°ci√≠ o hńļbke. 64MP prim√°rne strelec je Samsung ISOCELL GW1 sme videli na Note 8 Pro.

Na prednej strane je redmi Note 9 Pro Max m√° 32-palcov√ļ kameru, ktor√° je v√ībec najv√§ńćŇ°ou selfie kamerou na svete Redmi Note zariadenie.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max: Batéria

Pokiańĺ ide o bat√©riu, sl√ļchadlo m√° jednotku 5020 mAh spolu s podporou r√Ĺchleho nab√≠jania 33 W. Note 9 Merania Pro Max 8Hr√ļbka 0,81 mm, ńćo je dobr√° vec. Xiaomi sńĺubuje 20.6 dn√≠ pohotovostn√©ho reŇĺimu. A 33W r√Ĺchla nab√≠jańćka je s√ļńćasŇ•ou balenia. Bat√©riu 5020 mAh je moŇĺn√© nab√≠jaŇ• z 0% aŇĺ 50% za menej ako 30 min√ļt.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max: Ceny a dostupnosҕ

redmi Note 9 Pro Max Dod√°va sa v troch variantoch – 6 GB + 64 GB, 6 GB + 128 GB a 8 GB + 128 GB. Z√°kladn√Ĺ variant sa oceŇąuje na 14,999 Rs, nasledovan√Ĺ modelom 6 GB + 128 GB na 16 999 Rs a 8 GB + 128 GB model sa pred√°va za 18 999 Rs. Prv√Ĺ predaj Note 9 Pro Max bude 25. marca na str√°nke mi.com, Amazon Indick√© a Mi dom√°ce obchody.