Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi Redmi Note 9 Možnosti pamäte RAM a úložného priestoru unikajú online

Už vieme, že Xiaomi odhaluje Redmi Note 9 Pro a vanilka Redmi Note 9 12. marca v Indii prostredníctvom živého vysielania. Čerstvý kúsok informácií o jednom z dvoch nových telefónov Xiaomi prenikol do nových únikov.

Podľa správ bude Xiaomi ponúkať Redmi Note 9 Pro v troch konfiguráciách RAM a ROM: 4 GB RAM s úložiskom 64 GB, 6 GB RAM s úložiskom 128 GB a 8 GB RAM s úložiskom 128 GB.

V správe sa tvrdí, že Redmi Note 9 Pro bude ponúkaný v troch farbách – Aurora Blue, Glacier White a Interstellar Black.

Xiaomi Redmi Note 9 Možnosti pamäte RAM a úložného priestoru unikajú online 1

redmi Note 9 Koncept Pro vykreslil Ben Geskin

Začiatkom tohto týždňa, The Redmi Note 9 Pro bol zaznamenaný na zoznamoch Geekbench benchmarkov. Pokiaľ ide o zoznam, Note 9 Pro bude poháňaný a 18 GHz osemjadrový chipset Qualcomm, pravdepodobne Snapdragon 720G – ten istý čip, ktorý poháňa nedávno spustenú Realme 6, Táto nová mobilná platforma radu Qualcomm 700 podporuje funkciu NavIC od ISRO.

Zoznam Geekbench tiež odhaľuje niekoľko dôležitých vecí o softvéri telefónu. The Redmi Note 9 Pro bude spúšťať Android 10 založený MIUI kože.

Očakáva sa, že Xiaomi použije na zadnej strane 64-štvorkamerovú zostavu. Očakáva sa, že telefón bude obsahovať viac ako 4 000 mAh batériu a podporu rýchleho nabíjania.

Tieto Redmi Note 9- očakáva sa, že telefóny s telefónom spadnú do cenového pásma medzi R. 10 000 a Rs. 17.000. Očakáva sa, že Xiaomi predá Redmi Note 9 na Amazon zatiaľ čo verzia Pro bude fungovať na Flipkart na rozdiel od vlastných Mi Stores. Aké sú vaše očakávania od Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pre? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.