Xiaomi Redmi Note 6 Výhody a najlepšie telefóny pod 200 €

top smartphones čo stojí menej ako 200 EUR

Čo je imnajlepší smartphones náklady na výber v apríli 2020 sú nižšie ako 200 EUR? Ak si jednu kúpite Androidsmartphones pod 200 eur v apríli 2020? Objavte nášho sprievodcu najlepšie Androidsmartphones čo stojí menej ako 200 EUR k dispozícii do roku 2020, Máte obmedzený rozpočet a chcete si kúpiť smartphone, ktorý stojí trochu, ale spĺňa všetky vaše potreby?

Ktorý smartphone na výber, ktorý stojí do roku 2020, stojí menej ako 200 eur? Máte obmedzený rozpočet a hľadáte spoľahlivý a dobrý výsledok. V tejto cenovej kategórii nájdete niekoľko modelov, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Ak samozrejme nie sú príliš vysoké. Tu je náš výber najlepšie smartphony s Androidom, ktoré stoja menej ako 200 EUR,

Čas, keď lacné telefóny boli zlé a mohli ste iba volať, je príliš dávno preč. Dnes mnoho modelov rozpočtu ponúka funkcie „blízko“ k high-endu, s procesormi so štyrmi až ôsmimi jadrami postačujúcimi na fungovanie systému. Podobne sú kompatibilné s najnovšou generáciou mobilných sietí 4G.

Zatiaľ čo drahé vlajkové smartfóny prijímajú časopisy na titulných stránkach, existuje prosperujúci trh lacných telefónov, vynikajúcich zariadení za malú cenu. Aj keď nedostanete všetky najnovšie správy (nie je uvedené), lacné telefóny ponúkajú konkurenčný výkon, kvalitu fotoaparátu a ďalšie funkcie bez toho, aby príliš veľa míňali.

Ak ste už unavení z toho, že si kúpite telefón alebo urobíte prvý finančný záujem vo svete Android, máte šťastie, máte šťastie. Tu sú niektoré z najlepších telefónov s Androidom, ktoré stoja menej ako 200 EUR.

Najlepšie Androidsmartphones čo stojí menej ako 200 EUR

Honor 9X

Xiaomi Redmi Note 6  Výhody a najlepšie telefóny pod 200 € 1

Honor 9X má veľa časopisov v časopise. Prvý nápadný dizajn a druhý vyskakovací fotoaparát. Hoci Pixel 3A nemá zárez, má hrubšie horné rámy. Avšak s Honor 9X získate obrazovku FullView a motorizovanú selfie strieľačku. Futuristický aspekt je pre niektorých ľudí veľmi dôležitý, preto stojí za zmienku. Čip Kirin vo vnútri modelu 9X má o niečo vyššie hodiny ako jeho ekvivalent Snapdragon, čo by mu prinieslo mierny nárast výkonu.

Okrem toho prichádza so základnou verziou 6 GB RAM a 128 GB úložný priestor, čo je skvelé za cenu. Hardvér fotoaparátu je na rovnakej úrovni ako zvyšok tohto rozsahu, ale ak získate podobné výsledky v kvalite obrazu, je to ďalšia vec. Honor 9X sa oplatí zvážiť, či hľadáte slušný lacný telefón.

Moto G8 Plus

Xiaomi Redmi Note 6  Výhody a najlepšie telefóny pod 200 € 2

Všetci poznáme sériu Moto G a jej silné a slabé stránky. Technické údaje Moto G8 Plus nikoho neprekvapia, ale je to vyvážený a spoľahlivý telefón a bude fungovať veľa rokov. Rovnako ako iné telefóny na tomto zozname, aj model G8 Plus prichádza s radom nových fotoaparátov pre vaše pohodlie a pôžitok. 48 MP hlavný senzor spolu s ultraširokou kamerou, aby boli presnejšie. Obrovská batéria od 41000 mAh je vybavené 18 W preplňovaním (rýchle nabíjanie je podhodnotená funkcia) a predovšetkým stojí menej ako 200 €. Moto G8 Plus je veľmi univerzálny.