Xiaomi Redmi 9 a Mi 10 sa môžu začať v Indii v polovici marca

Xiaomi Redmi 9 a Mi 10 sa môžu začať v Indii v polovici marca 1

Čínska spoločnosť pre smartfóny Xiaomi nedávno predstavila v Číne Mi 10 a Mi 10 Pro. Podľa novej správy by sa smartfón Mi 10 mohol spustiť v Indii v polovici marca. A okrem Mi 10 aj Redmi 9 bude zrejme spustená na tom istom podujatí. The Redmi 9 bol jedným z tých tajomných telefónov, o ktorých nám Xiaomi nedala veľa informácií.

XiaomisVýkonný riaditeľManu Kumar Jain naznačil, že sa v Indii čoskoro uvedie na trh desať ľudí. Spustenie Xiaomi Mi 10 India sa pravdepodobne uskutoční hneď po niekoľkých mesiacoch. Mi India škádlila spustenie telefónu s fotoaparátom s rozlíšením 108 megapixelov. Najnovší model XiaomiMi 10 obsahuje štvorpásmové nastavenie zadnej kamery, ktoré obsahuje snímač s rozlíšením 108 megapixelov.

Xiaomi Mi 10 úplné špecifikácie, vlastnosti

Najnovší model Xiaomi Mi 10 je zakrivený 6,7-inch AMOLED displej s 1, Maximálny jas 120 nits. Prístroj je dodávaný s dizajnom displeja s jedným otvorom. smartphones panel podporuje obnovovaciu frekvenciu 90 Hz a vzorkovaciu frekvenciu dotyku 180 Hz. Novo uvedený displej Mi 10s ponúka kontrastný pomer 5000000:1. Je poháňaný čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 865.

Značka odhalila, že jej telefón Mi 10 získal na Antutu skóre 585 232 bodov. Spoločnosť pridala veľký 4, 780mAh batéria vo vnútri telefónu. Mi 10 bude podporovať 30 W káblové bleskové nabíjanie, 30 W bezdrôtové nabíjanie a 10 W reverzné bezdrôtové nabíjanie. Verzia telefónu Pro je dodávaná s podporou nabíjania 50 W a funkciami 4, 500 mAh batéria. Ponúka podporu pre Wi-Fi 6, čo je najnovší štandard pre domáce bezdrôtové siete. Je to nástupca siete Wi-Fi 802.11ac, ktorá sa teraz nazýva Wi-Fi 5,

Pokiaľ ide o fotografiu, na zadnej strane sú celkom štyri kamery. Novo uvedený model Xiaomi Mi 10 je vybavený 108-megapixlovým hlavným fotoaparátom, ktorý využíva snímač ISOCELL Bright HMX od spoločnosti Samsung. Zadné nastavenie kamery obsahuje aj 13-megapixlový snímač a dva 2-megapixelové senzory. Telefón má podporu nahrávania videa 8 K, OIS a EIS. Na prednej strane zariadenie obsahuje 20-megapixlový snímač pre selfie a videá. Možnosti pripojenia Mi 10 zahŕňajú 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth, dvojfrekvenčný GPS, Hi-Res audio, NFC a infračervený (IR) blaster.

Xiaomi Redmi 9 škádlený dizajn; podrobnosti

Xiaomi sa podelil o niekoľko rozprávok o Redmi 9 pri kontrole, ktorá zistí, čo môžeme očakávať na prednej aj zadnej strane zariadenia. akona ukážku, v hornej časti smartfónu sa zobrazí obrazovka s výrezom. Okrem toho tiež dostaneme hrubú bradu na spodnej strane zariadenia so značkou Redmibranding v strede. Vďaka tomu sa rumoredXiaomi Redmi 9 podobá Redmi 8 , ktorá bola spustená minulý rok. Spoločnosť Xiaomiis tiež uvádza na trh nadchádzajúci smartphone so smartfónom Deskh ka Dumdaar.

Xiaomi okrem toho tvrdí, že Redmi 9 bude Dumdaar v rôznych aspektoch výkonu. Medzi tieto aspekty patrí zábava, fotoaparát a batéria. Nie sme si istí rozlíšením prednej kamery, ale na snímke obrazovky sa zobrazoval režim portrétovania spolu so vstavaným objektívom Google. Xiaomi tiež potvrdil, že Redmi 9 príde s 5, 000 mAh batéria.