Xiaomi pripravuje Mi 10 Youth Edition s 50x priblížením a…

xiaomi mi 10 edícia pre mládež zoom 50x snapragon 765g náhľad

Spoločnosť Xiaomi uviedla na trh svoj nový Mi 10 nie je to tak dávno a sú autentickým vrcholom radu bez ohľadu na to, kde sa na ne pozriete. Samozrejme, sú dosť drahé a ak chcete mať jeden z týchto špičkových, budete musieť poriadne zaplatiť… Aj keď ak máte menší rozpočet, máme dobrú správu: prichádza nový. Lacné Mi 10 Youth Edition veľmi skoro.

Bude mať niekoľko charakteristík svojich starších bratov za nižšiu cenu. Veľmi dobre sa maľuje a môže byť jedným z najpredávanejších Xiaomi v tomto roku 2020, Čítajte ďalej a dozviete sa všetko!

Xiaomi Mi 10 Youth / Lite: „nový“ mobil so Super Zoom 50x a Snapdragon 765G

Toto by bol názov nového Xiaomi Mi 10 Lite v Číne a zostal by o krok pod Mi 10 a Mi 10 Pro. Mnohé z jeho charakteristík nepoznáme… Počkaj, o tomto Mi 10 Lite sme už hovorili takmer pred mesiacom, ktorý bol predstavený v Španielsku.

xiaomi mi 10 zoom pre mládež x50

  • Super Zoom 50x a Quad kamera: toto je hlavná vlastnosť, o ktorej sme nevedeli. Tento mobil má všetky predpoklady, že bude jedným z prvých stredne vysokých zariadení so zoomom tohto kalibru (predpokladáme hybrid) a štyri fotoaparáty, možno normálny, širokouhlý a makro okrem 5x alebo 10x optického teleobjektívu. Vtipné je, že tento detail sa líši v závislosti od modelu.
  • Snapdragon 765G: už sme vedeli, ale nie je na škodu vám pripomenúť hlavný mozog mobilu. Tento procesor je zameraný na hranie v strednej triede a bude viac než solventný v akejkoľvek situácii a na dlhé roky.

  • 5G pripojenie: Áno, čítate správne. Vyzerá to ako dobrý doplnok, ale úprimne, bude drahšia viac ako by sme chceli tento nový smartfón, Má to naozaj zmysel v tejto cenovej kategórii?

A toto je zhrnutie pokroku, ktorý nám Xiaomi dnes ráno oficiálne udelilo, ako môžete vidieť, nový Mi 10 Youth prichádza poriadne nabitý. Batéria 4160 mAh s 20W rýchlonabíjaním, 6 GB RAM, displej AMOLED od 6, 57 ″ so zárezom, MIUI 11 …

Kedy vyjde a za akú cenu?

xiaomi mi 10 lite 5g má cenu

Budeme si musieť počkať 27. apríla aby bol oficiálne predstavený v Číne a poznal všetky jeho zostávajúce vlastnosti a predajnú cenu, ktorá je 350 eur v Španielsku. Jeho príchod do našej krajiny je niečo, čo nevieme s istotou, hoci Xiaomi povedalo, že ho predá v máji.

V skratke: je to vlastne Xiaomi Mi 10 Lite s 5G, ktorý bol predstavený už v Španielsku, no pri jeho príchode na čínsky kontinent. A to nám ukazuje, že mobil príde s 50-násobným priblížením, veľmi dobrá správa.

Zdroj | Weibo