Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi predstavuje telef√≥n Mi Bunny Children 3C Watch (vysok√© zv√§ńćŇ°enie)

Sleduj√ļc najnovŇ°ie technol√≥gie ako My Bunny Phone Watch 3 a Mi Bunny Children sleduj√ļ 3C, teraz sa Xiaomi p√°ńćia najnovŇ°ie a kompletn√© chytr√© hodinky Mi Bunny Children Phone 3C.

Tento model sa star√° o prekurzory mnoh√Ĺmi sp√īsobmi. T√°to jednotka urobila v√Ĺznamn√© zlepŇ°enie telef√≥nu Watch 2C, ktor√Ĺ bol ocenen√Ĺ na 199 Yuan. V d√īsledku toho spolońćnosŇ• Mi Phone Watch 3C zn√≠Ňĺila 398 juanov (57 dol√°rov), ńćo je dvakr√°t tońĺko ako v pr√≠pade predch√°dzaj√ļceho modelu.

Moje Bunny Kids sa pozeraj√ļ na 3C: ҆pecifik√°cie

Bunny deti sa pozeraj√ļ na 3C, m√° super AMOLED obrazovku 1,3 Palce To zaruńćuje veńĺk√Ĺ pozorovac√≠ uhol 160 stupŇąov spolu s rozl√≠Ň°en√≠m obrazovky 240 √ó 240 pixlov.

Gorilla okrem toho berie zmrzlinu a 2 .5D zakriven√© sklo chr√°ni obrazovku pred poŇ°kriaban√≠m a in√Ĺm fyzick√Ĺm poŇ°koden√≠m. Dotyk je fantastick√Ĺ a hladk√Ĺ s ergonomick√Ĺm dizajnom.

Podobne v√Ĺrobca tieŇĺ poskytuje vrstvu proti odtlańćkom prsta, aby sa zabr√°nilo vzniku Ň°kvŇēn. Okrem toho, vodotesn√Ĺ IPX7 funguje skvele na kr√°tke trvanie (30 min√ļt) vo vode a hńļbku menŇ°iu ako 1 Preto je vaŇ°e zariadenie bezpeńćn√© aj v pr√≠pade siln√©ho daŇĺńŹa.

Interne sa Mi Bunny Children pozer√° na hostiteńĺov 3C s bat√©riou 780 mAh na riadenie 4 – dni v norm√°lnom pouŇĺ√≠van√≠ a – 7 deŇą v pohotovostnom reŇĺime. Hodinky tieŇĺ podporuj√ļ 4G pripojenie pre Unicom a mobiln√© siete.

Na fotografovanie je k dispoz√≠cii kamera HD 2 megapixely s mnoŇĺstvom skvel√Ĺch funkci√≠. Jeho vlastnosti ako 84 Ň°irokouhl√Ĺ objekt√≠v,8 stupeŇą, clona f / 2,4 spolu so Ň°irŇ°√≠m zorn√Ĺm pońĺom pre ńĺahk√© videohovory

Okrem toho, Mi Bunny Deti, ktor√© sa pozeraj√ļ na 3C, zahŇēŇąaj√ļ schopnosŇ• uńćiŇ• sa AI pomocou vysoko kvalitn√Ĺch uńćebn√Ĺch n√°strojov pre deti od predŇ°kolsk√Ĺch zariaden√≠ po z√°kladn√© Ň°koly. Prid√°va tieŇĺ WIFI, GPS + BEIDOU, asistovan√© polohovacie sc√©ny, viac ako 4000 n√°kupn√Ĺch centier, vlakov√Ĺch stan√≠c, let√≠sk atńŹ.

Cena m√ījho nov√©ho telef√≥nu 3c, ktor√Ĺ vyzer√° ako kr√°lik, nebola ohl√°sen√° na online str√°nke, takŇĺe dovtedy ste videli pr√≠spevok;

S√ļvisiace pr√≠spevky:

1, Laserov√Ĺ projektor Xiaomi Wemax A300 4k, 9000 ANSI l√ļmenov je teraz k dispoz√≠cii za 2499 dol√°rov

2, Preńć√≠tajte si ńćl√°nok o laserovom projektore Xiaomi Mi 4k Overview

3, Preńć√≠tajte si tieŇĺ: robot Xiaomi Fimi X8, najlepŇ°ie drony pre roky 2018 a 2019, s√ļ teraz k dispoz√≠cii iba za 399 dol√°rov