Xiaomi predstavilo video k Redmi Note 10 Pro

Espera-se que as vendas dos equipmentces comecem and nível global dentro de alguns dias, ea partir de 16 de março na Índia. K dispozícii je oficiálna verzia Xiaomi, ktorá ponúka Redmi Note 10 Pro/ Redmi Note 10 Pro Max.

A Xiaomi lançou a série Redmi Note 10 na Índia e mercados globais a 4 de março. Espera-se que as vendas dos equipmentces comecem and nível global dentro de alguns dias, ea partir de 16 de março na Índia. Antes disso, a Xiaomi lançou uma desmontagem oficial do Redmi Note 10 Pro/ Redmi Note 10 Pro, max.

Nie, nie YouTubeDivulgado oficialmente pelaXiaomi, O vybavení a prechode do iného gradientu Bronze do Redmi Note 10 Pro Globálne. Já sabemos que este Equipamento é quase o mesmo que oRedmi Note 10 Pro, max na Índiu.

Môžete prísť s akýmkoľvek odstraňovačom tampy do bolestivých škvŕn, môžete ich odhaliť ako jednu z našich obľúbených ciest. Väčšina z nich má niekoľko strán: Špičkový kombinovaný procesor, priemerná hodnota, priemerná cena, väčšia ako jedna nižšia.

Väčšina primárnych vnútorných a farebných trás, ktoré sú spojené s procesorom a procesorom, sú vybavené bočnými a odstrániteľnými prvkami. Viac informácií o digitálnom bočnom senzore. Čo sa týka toho, ako LED blesk funguje a konfiguruje sa, pracuje sa s ním? Xiaomi o soldou diretamente na placa-mãe.

Pokračovanie, zábery na snímač 108MP Samsung HM2 juntamente com senzor ultra-wide, Telemacro e sensor de profundidade. Počet oddelených kolokád oddelených od jedného a druhého únikového modulu. Mnoho kvalitných snímačov infračerveného žiarenia a zvuku 3,5 mm.

Súvisiace články: Veľká Británia XPengénsky balón emailovo spracovaný pre všetky krajiny.

Žiadna centro sa nenachádza a má 16 megapixelov, pričom ponúka množstvo vynikajúcich služieb. Väčšina z nich ponúka niekoľko vynikajúcich invertovaných verzií o CPU, RAM LPDDR4x, čo znamená, že k dispozícii je väčšina metalických a grafických kariet SIM.

Alémy disso, um dos altifalantes é fixo ao quadro intermédio e não à parte superior que vimos anteriormente. Naše hlavné a stredné batérie budú väčšinou vybité, ale aj ďalšie. Batéria polímero de lítio de 40,920 mAh a najväčšia čínska energia Sunwoda Electronics Co Ltd.

Por último, mas não menos importante, vemos o ecrã ea parte inferior. Aqui, horná čiastková úroveň vonkajšej rovnováhy, typ C, motor s lineárnou osou Z osi, ktorá zahŕňa najväčšiu časť placa-mãe.