Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi práve spustila novú verziu programu Poco Launcher – STIAHNUŤ TERAZ

Xiaomi práve spustila novú verziu programu Poco Launcher - STIAHNUŤ TERAZXiaomi práve spustila novú verziu programu Poco Launcher – STIAHNUŤ TERAZ

WVšetci veľmi dobre vedia, že POCO Launcher bol vytvorený a predstavený spolu so smartfónom Pocophone F1, ktorý mal vlastné používateľské rozhranie (UI), s niektorými zásadnými rozdielmi od známeho čínskeho výrobcu smartfónov, samozrejme, Xiaomi's MIUI. Podľa najnovších správ, známej čínskej značky smartfónov, spoločnosť Xiaomi práve uviedla novú verziu Poco Launcher.

Xiaomi práve spustila novú verziu programu Poco Launcher – STIAHNUŤ TERAZ

POCO Launcher bol vytvorený a predstavený spolu s Pocophone F1 smartphone ktorý mal svoje vlastné používateľské rozhranie (UI), s niektorými zásadnými rozdielmi od známeho čínskeho výrobcu smartfónov, samozrejme, MIUI.

Teraz sa však zdá, že známy čínsky výrobca smartfónov, Xiaomi, už vyrobil POCO Launcher 2,0, ktorý je v súčasnosti k dispozícii na internete Google Play Store pre všetky kompatibilné Android smartphones, Áno, teraz môžete na svojom smartfóne používať spúšťač, a to nielen to, že je k dispozícii zadarmo, takže nestrácajte čas.

Prečítajte si tiež: 13 najlepších skvelých trikov so spúšťačmi Nova, ktoré by ste mali vedieť

Známy čínsky výrobca smartfónov Xiaomi sa rozhodol obnoviť celú aplikáciu jednoducho tým, že ju ešte viac zaujme. Ako v táto nová verzia ponúka vylepšenia dizajnu, plynulejšie animácie a prechody a konzistentnejšie, stručne povedané, produkt je teraz vyspelejší a atraktívnejší ako kedykoľvek predtým.,

Nová verzia spúšťača Poco, ktorá sa nazýva Poco Launcher 2,0, nedávno prišiel na internet Google Play Store, preto je teraz k dispozícii pre každého, kto chce prispôsobiť svoj Android smartphones, pomocou tohto spúšťača môžu zariadeniu Android jednoducho dať nový vzhľad a život.

Zároveň sme však, ako sme už povedali, že je v obchode Google Play k dispozícii zadarmo, nemusíte za testovanie jeho vzhľadu platiť ani jednu cent.

Zatiaľ čo teraz, keď hovoríme o ďalších veciach tohto nového Poco Launcher 2.0m, dovoľte mi to objasniť Xiaomi integrovala do tohto spúšťača veľa zlepšení, Aj keď celkový vzhľad zostáva veľmi podobný ako v pôvodnej verzii, faktom je, že známy čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Xiaomi tvrdo pracovala na tom, aby bol tento produkt oveľa plynulejší a efektívnejší.

Ako úplne nový POCO Launcher 2,0 Inštalácia je teraz stabilnejšia, rýchlejšia a jednoduchšia a nakonfigurovať, áno, môžete ho ľahko nastaviť a nakonfigurovať podľa svojich predstáv.

Dodáva sa so známymi a najžiadanejšími možnosťami, ktoré vám jednoducho umožňujú vybrať temnú tému, áno, pomocou tejto možnosti môžete jednoducho aktivovať temný režim. Jasne sa však predvolene použije automaticky.

Mimochodom, chcel by som vám pripomenúť, že temný režim jednoducho a jednoducho znižuje tlak na vaše oči znižuje spotrebu energie na obrazovkách OLED, Je to tiež jeden z odvetvových trendov a je tiež zahrnutý v najnovších verziách iOS 13 a Android Q operačné systémy.

Prečítajte si tiež: Top 20 najlepších Android launcherov 2019

Avšak, úplne nový POCO Launcher 2,0 bude známy a vítaný pohľad pre všetkých používateľov a fanúšikov Xiaomi, Zatiaľ čo teraz, keď hovoríme o telefóne Pocophone F2, dovoľte mi objasniť, že zatiaľ to nič nenasvedčuje.

Čo si o tom myslíš? Jednoducho zdieľajte všetky svoje názory a myšlienky v sekcii komentárov nižšie. Ak sa vám tento príspevok páčil, potom jednoducho nezabudnite zdieľať tento príspevok so svojimi priateľmi a rodinou.