Xiaomi potvrdzuje nieko─żko ch├Żb v najnov┼íej j├║lovej aktualiz├ícii zabezpe─Źenia pre Mi A3

Xiaomi potvrdzuje nieko─żko ch├Żb v najnov┼íej j├║lovej aktualiz├ícii zabezpe─Źenia pre Mi A3 1

Probl├ęmy pou┼ż├şvate─żov Xiaomi Mi A3 nie s├║ zn├íme a pou┼ż├şvatelia pre┼íli nieko─żk├Żmi ┼íkytavkami sk├┤r, ako sa do zariadenia dostala aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10. Mi A3 dostal aktualiz├íciu Android 10 v j├║ni. Telef├│n uveden├Ż na trh v roku 2019 dostal ned├ívno v j├║li 2020 aktualiz├íciu zabezpe─Źenia, ktor├í bola ozna─Źen├í ─Ź├şslom verzie 11.0,3,0.QFQMXTC. Dalo by sa o─Źak├íva┼ą, ┼że aktualiz├ícia zabezpe─Źenia zlep┼í├ş celkov├║ bezpe─Źnos┼ą zariadenia, ale to nebolo pr├şpad pou┼ż├şvate─żov Mi A3. Pod─ża viacer├Żch spr├ív o pou┼ż├şvate─żoch na r├┤znych platform├ích najnov┼íia aktualiz├ícia zabezpe─Źenia v j├║li 2020 namiesto opravy ch├Żb a zabezpe─Źenia poskytuje vplyv na du├ílne pripojenie telef├│nu SIM, zatia─ż ─Źo druh├í karta SIM je ├║plne zbyto─Źn├í.

Nielen to, ale najnov┼íia aktualiz├ícia tie┼ż silne nain┼ítaluje dve nezn├íme mexick├ę aplik├ície do zariadenia, ktor├ę vzbudili v├í┼żne obavy pou┼ż├şvate─żov Xiaomi Mi A3. Tu je nieko─żko tweetov pou┼ż├şvate─żov, ktor├ę poukazuj├║ na tento probl├ęm:

─îo si to urobil? Po aktualiz├ícii u┼ż druh├í SIM karta nie je k dispoz├şcii. Objavili sa dve aplik├ície, ktor├ę boli pre m┼ła ├║plne zbyto─Źn├ę … Ak├Ż druh aktualiz├ície to bol ???

(zdroj)

Z vy┼í┼íie uvedenej s┼ąa┼żnosti je zrejm├ę, ┼że toto 1.40 GB Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia pre Mi A3 v j├║li 2020 namiesto zlep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho komfortu brzdila funk─Źnos┼ą zariadenia. Okrem toho tu n├íjdete nieko─żko s┼ąa┼żnost├ş pou┼ż├şvate─żov t├Żkaj├║cich sa rovnak├Żch probl├ęmov, ktor├ę sme tu zd├┤raznili v tomto pr├şspevku. To tie┼ż nazna─Źuje, ┼że ide o roz┼í├şren├Ż probl├ęm a ┼że ─Ź├şnsky OEM vy┼żadoval okam┼żit├ę kroky.

Na┼í┼ąastie spolo─Źnos┼ą Xiaomi uznala tento probl├ęm pri poslednej aktualiz├ícii a uverejnila dohodu o PSA na svojom ofici├ílnom f├│re komunity. Spolo─Źnos┼ą pr├şsne odporu─Źila svojim glob├ílnym pou┼ż├şvate─żom Mi A3 NEVYKON├üVA┼Ą svoje telef├│ny najnov┼íou aktualiz├íciou s ─Ź├şslom verzie V11.0,3,0.QFQMXTC, preto┼że v aktualiz├ícii existuje z├íva┼żn├í chyba z nezn├ímych d├┤vodov. Spolo─Źnos┼ą Xiaomi objasnila, ┼że pracuje na rie┼íen├ş tohto probl├ęmu a ─Źoskoro bude k dispoz├şcii pre pou┼ż├şvate─żov. Tu je to, ─Źo znie skuto─Źn├ę ozn├ímenie:

Ahoj u┼ż├şvatelia A3,

Dobre, trochu verejn├ę ozn├ímenie.V11.0,3,0.QFQMXTC (nie QFQMIXM) sa spr├şstup┼łuje glob├ílnym pou┼ż├şvate─żom Mi A3 prostredn├şctvom OTA, ale NEDOVAJTE AKTUALIZ├üCIU!

V poslednom rume sa vyskytla z├íva┼żn├í chyba (V11.0,3), ak t├║to budovu pou┼ż├şvate, m├íte iba jednu funguj├║cu SIM kartu (nerozozn├íva druh├║).

Pok├║sime sa zisti┼ą, ─Źi existuje nejak├í oprava, ALE … e┼íte raz … NEVYTV├üRAJTE aktualiz├íciu (ak ste to u┼ż neurobili)!

─Äakujem za tvoju podporu!

(zdroj)

mi a3 sa neaktualizuje Dozvieme sa o ─Ćal┼íom v├Żvoji v tejto oblasti a budeme v├ís informova┼ą, ak sa na na┼íom stole stretne nie─Źo nov├ę.