Xiaomi oznamuje, že MIUI + bude kompatibilné s Mac OS X

Xiaomi oznamuje, že MIUI + bude kompatibilný s Mac Os X

Na prezentácii MIUI 12.5, Xiaomi tiež oznámilo veľmi zaujímavú technológiu: MIUI +, režim pracovnej plochy, ktorý vám to umožní použite svoj Xiaomi na akomkoľvek PC s Windows 10.

To bola skvelá správa pre používateľov Xiaomi s notebookmi. Windows, ale… A čo používatelia počítačov Mac? Budú mať z tejto novej technológie radosť aj oni? Ak chcete používať Xiaomi na MacBooku, čínska značka má dobré správy: MIUI + bude kompatibilný s Mac OS X.

Na svojom MacBooku môžete použiť režim pracovnej plochy Xiaomi

Bezproblémovo používajte režim pracovnej plochy Xiaomi na svojom notebooku MacBook

Pred niekoľkými týždňami sme vám povedali, ako sa MIUI + dokonale integruje Windows 10. V tom čase sa zdalo, že táto nová funkcia bude dostupná iba pre počítače s Windows. však a Používatelia počítačov Mac by si to neužili skvelých funkcií MIUI +.

To sa však v posledných dňoch zmenilo. V kole otázok a odpovedí na Weibo to oznámili vývojári desktopového režimu Xiaomi MIUI + bude kompatibilný s notebookmi MacBook.

Dlhodobý plán Xiaomi je rozšíriť MIUI + kompatibilitu do všetkých notebookov s Mac OS X. To znamená, že režim pracovnej plochy Xiaomi môžete používať nielen na MacBooku, ale aj na iMacu, Macu mini alebo Macu Pro.

Xiaomi s procesorom MediaTek bude kompatibilné aj s MIUI +

Xiaomi s procesorom MediaTek by bolo kompatibilné aj s MIUI +

Nikomu nie je tajomstvom, že desktopový režim Xiaomi potrebuje, aby bol váš mobil dostatočne výkonný. Je to kvôli tomu K dispozícii je iba fáza MIUI + beta pre nasledujúce mobily:

  • Streda 11.
  • Mi 10 a Mi 10 Pro.
  • Streda 10.
  • ja 9 a môj 9 Pre 5G.
  • Redmi K30s Extreme CE.
  • Redmi K20 pro.
  • Redmi K30 pro.

Všetko nasvedčovalo tomu, že MIUI + (keď bolo oficiálne spustené) bude exkluzívne pre Xiaomi, Redmi alebo POCO s MIUI 12.5 a procesor Snapdragon série 800. The mobily s procesormi MediaTek budú ignorované.

Vývojári však na Weibo tiež oznámili, že predĺžia MIUI + kompatibilita s mobilmi s procesormi MediaTek. Ako vždy, musíte počkať, či splnia všetky tieto sľuby.

Ako ste si už mohli všimnúť, aby ste si užili režim pracovnej plochy Xiaomi je potrebné, aby bol váš mobil aktualizovaný na MIUI 12.5. Preto vám tu necháme tento článok so všetkými telefónmi Xiaomi, ktoré dostanú MIUI 12.5.

Čo si myslíte o týchto novinkách od Xiaomi ohľadom MIUI +? Budete túto novú funkciu používať na svojom MacBooku?