Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi Mofei Multifunk─Źn├Ż kruhov├Ż hrniec bol spusten├Ż pod Xiaomi Youpin

─î├şnska zna─Źka Xiaomi teraz pri┼íla s in├Żm kuchynsk├Żm riadom, ktor├Żm je Xiaomi Mofei Circle Pot, 19. janu├íra. 2.5L kapacita na ukladanie potrav├şn spolu s nelepiv├Żm britsk├Żm ┼ít├Żlom pre Yuan 990. Multifunk─Źn├Ż kruhov├Ż hrniec Xiaomi je navy┼íe vyroben├Ż z procesu tlakov├ęho liatia zo zosilnenej hlin├şkovej zliatiny. M├í tie┼ż povrchov├║ ├║pravu, ktor├í nepri─żne na povrch, tak┼że nedovol├ş prepukn├║┼ą olejov├ę plamene. Po─Źas varenia m├┤┼żete hrniec vo─żne premiestni┼ą na st├┤l a jes┼ą.

Vlastnosti hrnca Xiaomi Mofei Circle:

Xiaomi stavia nov├║ n├ídobu na jedlo, ktor├í sa ─żahko um├Żva a ─Źist├ş. To nebude naplni┼ą v├í┼í domov aj dymom. Multifunk─Źnos┼ą multifunk─Źnej kruhovej n├ídoby Xiaomi sa spolieha na skuto─Źnos┼ą, ┼że je najlep┼í├şm spojencom na hlbok├ę varenie a ─Źokol├ídov├║ dosku. M├┤┼żete si ho k├║pi┼ą zo ┼íiestich r├┤znych tanierov, ako je Meatball Plate, Steak Plate, Pan-Fry, Roast, Stew and Dip at─Ć., Aby vyhovovali r├┤znym potreb├ím varenia.

Multifunk─Źn├Ż kruhov├Ż hrniec Xiaomi

─Äalej m├┤┼żete vari┼ą r├┤zne druhy kontinent├ílnych jed├íl, ako s├║ ─Ź├şn┼ítina, k├│rej─Źina, franc├║z┼ítina, morsk├ę plody, kuchy┼ła, chobotnice. Preto si u┼żijete pote┼íenie z konverzie jed├íl na kuchy┼łu.

Pokia─ż ide o teplotn├ę vlastnosti, multifunk─Źn├Ż hrniec Mofei m├┤┼że pracova┼ą v teplotnom re┼żime 40 ┬░ C. Presne m├┤┼żete roztavi┼ą ─Źokol├ídu, syr, maslo at─Ć. Inteligentn├í regul├ícia teploty (vysok├Ż, stredn├Ż a n├şzky re┼żim) zabr├íni sp├íleniu v├í┼ího jedla. Preto m├┤┼żete pomal├ę vypr├í┼żanie jedla pri n├şzkej teplote a sma┼żenie na vy┼í┼íej teplote spolu s dennou ├║pravou teploty pe─Źenia.

Multifunk─Źn├Ż kruhov├Ż hrniec Xiaomi navy┼íe vykon├íva prstencov├║ vyhrievaciu dosku s plniacou plochou. Je rovnomernej┼íia ako r├║rkov├í vyhrievacia doska. ─Äalej je vybaven├Ż syst├ęmom dvojit├ęho prehrievania, automatick├Żm syst├ęmom regul├ície teploty, vy┼í┼í├şm pr├şkonom 1400 W, automatick├Żm vyp├şnan├şm pri prehriat├ş a niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi zabudovan├Żmi ┼ípecifik├íciami. Xiaomi je v kone─Źnom d├┤sledku pripraven├í vylep┼íi┼ą v├í┼í z├í┼żitok z varenia s nov├Żm a vylep┼íen├Żm hrncom na varenie na policiach.

Dne┼ín├Ż editor Xiaomi odpor├║─Źa:

  1. Laserov├Ż projektor Xiaomi Wemax A300 je teraz k dispoz├şcii za pouh├Żch 2299 dol├írov
  2. Fimi X8 Se je teraz k dispoz├şcii za najlep┼íiu cenu 409,99 dol├írov