Xiaomi Mi Watch: Dizajn smartwatch bol odhalený

Dizajn Xiaomi Mi Watch, ďalšej inteligentnej hodinky spoločnosti, odhalili niektoré fotografie, ktoré sa nedávno objavili online. Z toho, čo vieme, jednotka bude prezentovaná na 5 November 2019, oznámené samotnými výrobcami.

V posledných niekoľkých hodinách sa však niektoré obrázky objavili online, čo predpovedalo dizajn tejto inteligentnej hodinky, čo je veľmi podobné Apple Watch, Prvými sú vykreslené obrázky distribuované Lei Junom alebo generálnym riaditeľom spoločnosti Xiaomi; ostatné sú však skutočne ukradnuté strely.

Xiaomi Mi Watch: Dizajn smartwatch bol odhalený 1

Ako už bolo uvedené, výrobok je veľmi podobný značke smartwatch Apple: prípad je takmer totožný a fyzické tlačidlo sa nachádza na rovnakom mieste. Dostupné farby, aspoň na základe obrázkov, sú tmavo šedé a strieborné. Nainštalovaný softvér by mal byť vlastnou verziou systému Wear.

Pokiaľ ide o dátový list, nachádzame Qualcomm SoC, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, NFC a reproduktor. K dispozícii bude tiež motor na vibrácie a podporu pre eSIM. Ďalej sa predstaví Xiaomi Mi Watch 5 V novembri. Musíme len počkať na ďalšie informácie o dizajne a technických prvkoch.