Xiaomi Mi Note 11 Pro, vodítko pre výkonný fotoaparát

Nové zvesti hovoria, že čínsky dom už má dve nové smartphones v potrubí s 108 MP kamerou môžu byť Xiaomi Mi Note 11 Pro a to Me Note 11.

Dôkaz sa našiel v inštalačnom balíku na adresu MIUI 12 a na podporu úvodnej dizertačnej práce sa určité prvky názvov zhodujú: v skutočnosti sa budú nazývať Gauguin je Gauguin Pro.

Xiaomi Mi Note 11 Pro

MIUI 12 odhaľuje niekoľko detailov týkajúcich sa budúcnosti spoločnosti smartphones, ale aj o ich špeciálnych vlastnostiach. Nedávno sme hovorili o stopách, ktoré sme o tom našli K30 Ultra, Nové zariadenia sa budú počítať od kamery 108 MP a ak sú sledovateľmi Mi Note 10, budú mať aj ďalšie aktualizované senzory, vďaka ktorým bude smartphone vynikajúcim telefónom s fotoaparátom.

Informačný rámec sa začína formovať. Poznámka k rodine Mi 10 prišla k našej časti koncom roka 2019 a tieto úniky nás vedú k nádeji, že budú čoskoro predstavené a potom uvedené na trh koncom roka.

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, očakáva sa, že procesor bude vyrábať spoločnosť Qualcomm. Chceme vylúčiť, že sú prvotriedne, v súčasnosti ich vlastní poznámka Mi 10 Snapdragon 730 a my sme si predstaviť, že môžu byť kŕmené vývojom druhého Snapdragon 765G napríklad.

Hoci fotoaparát bude určite fotoaparát, klasické konfigurácie sa navrhnú od 128 GB pre štandardný model a 256 GB pre model Pro. Poznámka 11 Pro a Mi Note 11 budú vybavené MIUI 12 založeným na Android 10 a autonómia bude referenčným bodom s batériami nad 5000 mAh.