Xiaomi Mi Note 10: Aké sú jeho vlastnosti?

Xiaomi predstavila Mi v Európe Note 10, terminál, ktorý vyniká päť kamerou pre fotoaparát a hlavným snímačom 108 megapixelov, ako aj kapacitu batérie.

Minulý september Xiaomi Redmi oficiálne uviedla na španielsky trh Poznámka 8 a predstavené na oficiálnom podujatí v čínskom Šanghaji jeden z jeho smartphones doteraz naj revolučnejší: Mi Mix Alpha,

Toto zariadenie zaberá prakticky celú obrazovku a má 108 megapixelov v hlavnej kamere zo svojej systémovej fotografie. Bezpochyby išlo o doteraz najmegapixelový mobilný telefón na trhu.

Batéria s veľkou autonómiou

Čínska spoločnosť oznámila spustenie ďalšej Mi Note 10 v Európe, mobilné zariadenie, ktoré vyniká predovšetkým kapacitou batérie a fotografickými časťami. Aké sú ich vlastnosti? Ako sa líši od ostatných smartphones z vášho adresára?

Po prvé, jednou z najvýznamnejších detailov modelu Mi Note 10 je vaša batéria. Xiaomi má zabudovanú batériu s touto kapacitou 50,260 mAh, čo znamená rýchle nabitie 50 percent za pol hodiny a 100 percent za niečo vyše hodiny.

Xiaomi Mi Note 10: Aké sú jeho vlastnosti? 1

108 megapixelový hlavný senzor

Na druhej strane, ďalším aspektom je zdôrazniť druhú fotografiu. Nový smartphone spoločnosti nemá nič viac a nie menej ako päť kamier, Hlavný senzor má 108 megapixelov a clonu f /1,7, Po druhé, má dva 12-palcové televízory a 5 megapixely, každý s clonovými šošovkami f /2,0, Pre široký uhol má táto jednotka integrovaný 20-megapixlový snímač a má tiež zapnutú makro kameru 2 megapixelov.

Pokiaľ ide o ďalšie technické vlastnosti, Me Note 10 má procesor Qualcomm Snapdragon 730G, na ktorom je RAM 6 alebo 8 GB, v závislosti od modelua až 256 GB vnútorné úložisko. Obrazovka využíva technológiu Super AMOLED a má veľkosť 6, 47 palcov s rozlíšením 1080 x 2340 pixlov.