Xiaomi Mi Note 10: Ak├ę s├║ jeho vlastnosti?

Xiaomi predstavila Mi v Eur├│pe Note 10, termin├íl, ktor├Ż vynik├í p├Ą┼ą kamerou pre fotoapar├ít a hlavn├Żm sn├şma─Źom 108 megapixelov, ako aj kapacitu bat├ęrie.

Minul├Ż september Xiaomi Redmi ofici├ílne uviedla na ┼ípanielsky trh Pozn├ímka 8 a predstaven├ę na ofici├ílnom podujat├ş v ─Ź├şnskom ┼áanghaji jeden z jeho smartphones doteraz naj revolu─Źnej┼í├ş: Mi Mix Alpha,

Toto zariadenie zaber├í prakticky cel├║ obrazovku a m├í 108 megapixelov v hlavnej kamere zo svojej syst├ęmovej fotografie. Bezpochyby i┼ílo o doteraz najmegapixelov├Ż mobiln├Ż telef├│n na trhu.

Bat├ęria s ve─żkou auton├│miou

─î├şnska spolo─Źnos┼ą ozn├ímila spustenie ─Ćal┼íej Mi Note 10 v Eur├│pe, mobiln├ę zariadenie, ktor├ę vynik├í predov┼íetk├Żm kapacitou bat├ęrie a fotografick├Żmi ─Źas┼ąami. Ak├ę s├║ ich vlastnosti? Ako sa l├ş┼íi od ostatn├Żch smartphones z v├í┼ího adres├íra?

Po prv├ę, jednou z najv├Żznamnej┼í├şch detailov modelu Mi Note 10 je va┼ía bat├ęria. Xiaomi m├í zabudovan├║ bat├ęriu s touto kapacitou 50,260 mAh, ─Źo znamen├í r├Żchle nabitie 50 percent za pol hodiny a 100 percent za nie─Źo vy┼íe hodiny.

Xiaomi Mi Note 10: Ak├ę s├║ jeho vlastnosti? 1

108 megapixelov├Ż hlavn├Ż senzor

Na druhej strane, ─Ćal┼í├şm aspektom je zd├┤razni┼ą druh├║ fotografiu. Nov├Ż smartphone spolo─Źnosti nem├í ni─Ź viac a nie menej ako p├Ą┼ą kamier, Hlavn├Ż senzor m├í 108 megapixelov a clonu f /1,7, Po druh├ę, m├í dva 12-palcov├ę telev├şzory a 5 megapixely, ka┼żd├Ż s clonov├Żmi ┼ío┼íovkami f /2,0, Pre ┼íirok├Ż uhol m├í t├íto jednotka integrovan├Ż 20-megapixlov├Ż sn├şma─Ź a m├í tie┼ż zapnut├║ makro kameru 2 megapixelov.

Pokia─ż ide o ─Ćal┼íie technick├ę vlastnosti, Me Note 10 m├í procesor Qualcomm Snapdragon 730G, na ktorom je RAM 6 alebo 8 GB, v z├ívislosti od modelua a┼ż 256 GB vn├║torn├ę ├║lo┼żisko. Obrazovka vyu┼ż├şva technol├│giu Super AMOLED a m├í ve─żkos┼ą 6, 47 palcov s rozl├ş┼íen├şm 1080 x 2340 pixlov.