Xiaomi Mi Mix vypredané za 10 sekúnd

Trvalo to iba 10 sekúnd byť plne zarezervovaný v prvom bleskovom predaji Xiaomi Mi Mix, veľkolepý smartphone od 6,4 palec nedávno predstavil čínsky dom. Spoločnosť tak zaznamenala predchádzajúce porušenie záznamu, ktoré sa zistilo, keď sa poznámka Mi akcií Mi 2 skončili o 50 sekúnd. Xiaomi nabudúce opäť otvorí predaj 8 V novembri a znovu to bude jednorazová udalosť, pri ktorej si produkt môžu kúpiť iba najrýchlejší predaj.

xiaomi ma premieša 2 9683435602b924a0d92da88f3835f12aa

pravdepodobne nebolo veľa dostupných produktov, ale Xiaomi určite môže povedať, že zmes vzbudila veľký záujem verejnosti. Šťastní, ktorým sa to podarilo kúpiť, musia čakať na dodávky.

Avšak tí, ktorí chcú Xiaomi Mi Mix, ale nechcú čeliť tomuto kroku, sú v skutočnosti drahí nejakým alternatívnym spôsobom, V skutočnosti existujú online obchody, ktoré už tento produkt zarezervovali, a ďalšie prídu. Pred niekoľkými dňami ho napríklad spoločnosť Gearbest ponúkla za približne 600 EUR a ponuka je stále online. Mi Mix je potom označený ako „prichádzajúci“ do Grossoshopu a ďalších dovozcov.

Každý, kto nechce čakať, musí ísť do čínskeho obchodu, ako je uvedený Gearbest. Je to cesta, ktorú niektorí už dlho sledovali s uspokojením a určite môžete veľa ušetriť a získať výrobky, ktoré chýbajú na európskom trhu. Existujú však aj riziká, ktoré treba zohľadniť.