Xiaomi Mi MIX Alpha odhaľuje fotoaparát Samsung Galaxy S11

Od spoločnosti Samsung uplynulo viac ako šesť mesiacov Galaxy Zadá sa S10. Kórejský výrobca zjavne pracoval na nástupcovi súčasnej rodinnej vlajkovej lode Galaxy Áno, model, ktorý sa pravdepodobne predstavuje pomocou ideálneho rámca kongresu Mobile World Congress 2020. Pod kódovým menom Picasso, Samsung Galaxy S11 Chce opäť viesť vysoké miesto.

Áno, je pravda, že je príliš skoro hovoriť o spoločnosti Samsung Galaxy S11 alebo to nie je to isté. Týmto spôsobom, okrem poznania niektorých základných detailov, ako je napríklad integrácia snímača odtlačkov prstov do jeho obrazovky, okrem skutočnosti, že pripojenie 5G bude spoločné pre všetky telefóny uvedené na trh v roku 2020, teraz vieme aj nové údaje zo sekcie fotografie. , ,

Fotoaparát Samsung Galaxy S11 bude skutočný zázrak

Pred niekoľkými mesiacmi sme sa dozvedeli, že Xiaomi a Samsung spolupracovali na vytvorení objektívu s rozlíšením 108 megapixelov s pôsobivou kapacitou. K tomu musíme pridať oficiálnu prezentáciu Xiaomi Mi MIX Alpha, kde spoločnosť využila príležitosť ukázať svoj neuveriteľný kamerový systém, kde hlavným protagonistom je šošovka s rozlíšením 108 megapixelov.

Áno, jasná kamera Môj Xiaomi MIX Alpha Toto navrhol s výrobcom v Soule. A ako to môže byť naopak, najbežnejšou vecou je fotoaparát Samsung Galaxy S11 sa rozhodol pre rovnaký 108 megapixlový senzor, aby získal skutočné žezlo Huawei P30 Pro a Mate 30 Pro súčasne v sekcii fotografie.

Viac ako čokoľvek iné, pretože Samsung je dnes z hľadiska kvality snímania pod konkurenciou. Nie Galaxy S10 alebo Note 10 nemá zlý fotoaparát, ale fotografická časť nie je zďaleka najlepšia. Zmenia stôl s Fotoaparát Samsung Galaxy S11?