Xiaomi Mi Mix Alpha bude mať šialený pomer obrazovky k telu

Povesti okolo novej generácie smartfónov zo série Xiaomi Mi Mix zaplavujú internet už niekoľko mesiacov. Ako sa ukázalo, spoločnosť od nás nechcela utajovať žiadne ďalšie tajomstvá a nakoniec vytiahla ďalšie MI MIX z tašky.

Na internete sa objavili správy patriace k publikácii o Weibo prostredníctvom jej úradnej kontroly. Výsledkom bude, že ďalšie zariadenie MI MIX sa bude nazývať „My MIX Alpha“ a bude mať šialený pomer obrazovky k telu. V skutočnosti to vyzerá, že tento telefón bude mať skladaciu obrazovku podobnú tomu, čo sme videli na Huawei Mate X. Plagát, ktorý môžete vidieť vyššie, jasne ukazuje, že Mi Mix Alpha nemá takmer žiadny rám. Zariadenie sa tiež spustí s Mi 9 Pro 5G 24. septembra (13:00 CST).

Xiaomi Mi MIX Alpha: Očakávané špecifikácie

Pokiaľ ide o špecifikácie Mi MIX Alpha, prítomnosť čipovej sady Qualcomm Snapdragon 855+ je viac ako potvrdená. Procesor bude spárovaný s LPDDR4X RAM až do 12 GB a 512 interných úložísk UFS GB, Zariadenie bude mať pripojenie 5G. Hovorí sa tiež, že toto zariadenie bude používať trojitý zadný fotoaparát s hlavným fotoaparátom s rozlíšením 108 MP (snímač Samsung ISOCELL Bright HMX).

Pokiaľ ide o operačný systém, s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme MIUI 11 v MI MIX Alpha (a dokonca aj Mi 9 Pro 5G). Spoločnosť začala hovoriť o MIUI. 11 (a nedávno použil značky hashtag vo svojich tweetoch) a potvrdil, že posledná iterácia je bezprostredná. Zdá sa, že spoločnosť v rámci svojej možnosti zdieľania deaktivuje všetky reklamy a upozornenia push. Cenovky a ďalšie špecifikácie zariadení sú práve teraz záhadou.

môj mix alfa moniker

Xiaomi Mi Mix Alpha bude mať šialený pomer obrazovky k telu 1

Známe viac ako Stuff Stuff. Starý učiteľ, ktorý pozná viac technológií ako jeho študenti.