Xiaomi Mi Mix 3 5G sa aktualizuje na MIUI 12 bez…

môj mix 3 5 g miui 12

Xiaomi je značka, ktorá uvádza na trh množstvo telefónov všetkých druhov. Existujú však modely, ktoré dostávajú menšiu podporu ako iné. Jasným príkladom je Mi Mix 5G, ktorý bude Xiaomi aktualizovať na MIUI 12, no nové verzie Androidu nedostane.

Keď Xiaomi oznámilo Mi Mix 3 5G na MWC 2019 prišiel smartfón s MIUI 10 a Androidom 9.0 Noha. Odvtedy spoločnosť aktualizovala verziu Androidu a MIUI na mnohých zariadeniach. Avšak, Môj mix 3 5G stratilo obe aktualizácie A to podnietilo fanúšika, aby podal petíciu na Change.org, aby sa pokúsil prinútiť čínskeho technologického giganta aktualizovať svoj softvér.

Mi Mix 3 5G dostane aktualizáciu na MIUI 12

Xiaomi neaktualizuje Mi Mix 5G na MIUI 11 a používatelia sa hnevajú

Xiaomi to potvrdilo aktualizácia MIUI 12 na Mi Mix 3 5G sa spustí v priebehu októbra. Hovorca značky túto informáciu prezradil pri odpovedi na otázku fanúšikov. To naznačovalo, že mobil bude mať Android 9 aj keby bol aktualizovaný na MIUI 12. Ako si určite predstavujete, je nepravdepodobné, že by Mi Mix 3 5G je aktualizovaný mimo Android 9.

Bezpochyby rozhodnutie, že Xiaomi muselo aktualizovať Mi Mix 3 5G je výsledkom tlaku mnohých majiteľov tohto mobilu. oko, hovoríme o telefóne, ktorý ešte nedostal aktualizáciu MIUI 11 a môžete ho úplne preskočiť. Nech je to akokoľvek, budeme vás pozorne informovať o všetkých novinkách, ktoré sa v tejto súvislosti objavia.

miui 12

Ak máte Mi Mix 3 5G, váš telefón s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nedostane aktualizáciu na Android 10. Treba poznamenať, že Xiaomi naznačilo, že sa predalo len niekoľko kusov tohto mobilu a softvérová podpora bola zastavená. Majitelia tohto smartfónu však budú môcť využiť všetko, čo ponúka MIUI 12, najnovšiu verziu vrstvy prispôsobenia Xiaomi.

a ty A čo spôsob, akým Xiaomi implementuje aktualizácie na svojom Mi Mix 3 5G? Myslíte si, že si tento mobil zaslúži aktualizáciu na Android 10? Dajte nám vedieť svoj názor v komentároch!