Xiaomi Mi Mix 10 by mohol byť ďalším mobilom…

unikol xiaomi mi mix 10

Už je to dávno, čo sme videli nový mobil zo série Xiaomi Mi Mix. Teda vlastne ani nie, pretože futuristický Xiaomi Mi Mix Alpha bol predstavený v septembri minulého roka. Tento mobil sa však nikdy nedostal do predaja, takže Mi Mix 3 5G spustený vo februári 2019 je stále posledným smartfónom v sérii, ktorý sa dostal na trh. Odvtedy, Fanúšikovia Xiaomi od značky žiadali nástupcu; konkrétne Mi Mix 4, o ktorom sa už veľa špekulovalo, no nič viac.

Teraz na propagačnej akcii značky Xiaomi náhodou odhalilo ďalší Mi Mix, ktorý by mohla uviesť na trh, vrátane operačného systému, s ktorým príde. Hovoríme o Mi Mix 10, ktorý by používal MIUI 15, čím by preskočil niekoľko generácií.

Je Xiaomi Mi Mix 10 s MIUI 15 na ceste? Toto vieme

Nálepka xiaomi mi mix 10

Tento rok 16. júna spoločnosť Xiaomi usporiadala udalosť v Číne propagovať dôležitosť ochrany súkromia a bezpečnosti údajov. Jednou z aktivít podujatia so študentmi bolo zatriedenie rôznych typov údajov a niektorých produktov Xiaomi (napísané na nálepkách) do štyroch úrovní zabezpečenia. Tieto úrovne boli: Prísne tajné, Dôverné, Internet a Verejné. Podľa fotiek, ktoré z akcie unikli, mali niektoré nálepky neohlásené názvy produktov od Xiaomi.

V jednom z nich vidíte názov Mi Mix 10, v inom zasa MIUI 15. Samozrejme, obe nálepky boli umiestnené na najvyšších bezpečnostných úrovniach. To by mohlo znamenať Xiaomi plánuje pri ďalšej verzii MIUI vynechať čísla 13 a 14, ktorý prevezme dedičstvo MIUI 12, ktoré mnoho telefónov ešte nedorazilo.

Nálepky xiaomi mi mix 10 a miui 15

Podobne by to tiež odhalilo, že ďalší Mi Mix nebude Mi Mix 4ale Mi Mix 10, ktorý dávalo by to zmysel, pretože tento rok Xiaomi oslavuje desiate výročie. V skutočnosti sme už tento rok videli Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro a Mi 10 Youth a minulý rok bol uvedený na trh Mi Note 10. Takže podľa toho istého smeru by nebolo nerozumné myslieť si, že Xiaomi Mi Mix 10 by bolo na ceste. Je zrejmé, že tento nový mobil by používal najnovšiu verziu MIUI, ktorá by v čase vydania mohla byť MIUI 15.

To je zatiaľ všetko, čo vieme. Nemôžeme hovoriť o funkciách, pretože to veľa závisí od toho, kedy bude mobil uvedený na trh, čo je neznáme. Ak príde tento rok, môže používať údajný Snapdragon 865+, ktorý je vo vývoji a je to prvé Xiaomi s OLED panelom, ktorý podporuje obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Každopádne, toto všetko môže byť len vtip od Xiaomi, pekné prikývnutie jeho budúcnosti a my sme nadšení z ničoho…

Zdroj | HDBlog