Xiaomi Mi Band 5 je už vo vývoji

Hrdo Mi Band 4 bol na trhu iba niekoľko mesiacov, Xiaomi už pracuje na Mi Band 5, Potvrdenie pochádza od spoločnosti Huang Wang, generálneho riaditeľa spoločnosti Huami, spoločnosti zodpovednej za vytvorenie inteligentnej skupiny. Nový model bude uvedený na trh do konca roku 2020, ale takmer určite vyjde na trh v polovici budúceho roka, čo je v súčasnosti tradícia tohto produktu.

Momentálne neexistujú žiadne správy o funkciách Mi Band 5, V súčasnosti je ťažké prijať vylepšenia, ktoré môže spoločnosť Xiaomi dosiahnuť s výrobkom, ktorý od svojej prvej generácie predstavuje pre čínsku spoločnosť skutočný obchodný úspech. Je to hlavne kvôli vynikajúcej kvalite / cene, s Mi Bandom 4 ktorý do Európy oficiálne prišiel za 34,99 EUR: údaj, ktorý sa v porovnaní s konkurenciou takmer nezmenil.

Xiaomi Mi Band 5 je už vo vývoji 1

Uvidíme aj Mi Band 5 či sa to ukáže ako komerčný úspech. Nemali by sme čeliť technologickej revolúcii, ale vývoju dobrých vecí, ktoré sme už videli s Mi Bandom 4, V každom prípade sa v najbližších mesiacoch určite objavia nové podrobnosti, ktoré nám umožnia začať budovať identity novej značky Xiaomi.