Xiaomi Mi Band 4C m├┤┼że by┼ą glob├ílna verzia Redmi Band

Redmi Band mohla pr├şs┼ą do Eur├│py pod menom Xiaomi Mi Band 4C, Aj ke─Ć zatia─ż nie s├║ ofici├ílne, niektor├ę n├íznaky, ktor├ę ned├ívno unikli online, t├║to hypot├ęzu e┼íte viac posil┼łuj├║.

─îasto sa st├íva, ┼że spolo─Źnosti ako Xiaomi zah┼Ľ┼łaj├║ jednotky, ktor├ę u┼ż boli uveden├ę na in├ę trhy v Eur├│pe premenovanie (Xiaomi Mi CC9 pri┼íiel do Talianska ako Mi 9 H├ídka). Ako uv├ídza Xiaomishka, chutn├í rusk├í krajina, by nov├í inteligentn├í skupina Redmi mohla pr├şs┼ą do Eur├│py ako Mi Band 4C.

Xiaomi Mi Band 4C m├┤┼że by┼ą glob├ílna verzia Redmi Band 1

piaty model sl├ívneho prenosn├ęho zariadenia, ktor├ę m├┤┼że prin├║ti┼ą n├ís ─Źaka┼ą trochu dlh┼íie, m├┤┼że predch├ídza┼ą variant s ve─żmi konkuren─Źnou cenou. Ako sme u┼ż uviedli, spolo─Źnos┼ą Redmi Band bola v ─î├şne uveden├í na trh za cenu, ktor├í je zhruba rovnak├í 12/13 eur, Na eur├│pskom trhu m├┤┼żu by┼ą n├íklady mierne vy┼í┼íie.

Xiaomi Mi Band 4C m├┤┼że by┼ą glob├ílna verzia Redmi Band 2Xiaomi Mi Band 4C m├┤┼że by┼ą glob├ílna verzia Redmi Band 3

Hypot├ęza, ┼że Xiaomi Mi Band 4C je zna─Źkou Redmi Band, je posilnen├í dve osved─Źenia, doplnen├ę rovnak├Żm ─Ź├şslom modelu (HMSH01GE) a obchodn├Żmi n├ízvami t├Żchto dvoch prenosn├Żch zariaden├ş.

Pokia─ż ide o technick├ę ┼ípecifik├ície, predstavuje p├ísmo Redmi jednu ┼íou obd─║┼żnikov├í farba z 1, 8 palcov, Bluetooth 5,0, r├┤zne prednastaven├ę ─Źinnosti a nab├şjanie pomocou k├íbla USB.