Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi Mi A3 alebo HONOR 8x Ktorý z nich som kúpil v predaji telefónu?

Honor A3 Vs 8x

Ak máte rozpočet, ktorý sa pohybuje okolo 200 eur na kúpu nového mobilu, je možné, že dvaja z týchto kandidátov sú Xiaomi Mi A3 a HONOR 8x, Dva terminály strednej triedy, ktoré nájdete v ponuke, a to vďaka El Rebajazo z Phone House iba do nasledujúceho 2 Vo februári.

Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa medzi jedným alebo druhým dnes, budeme porovnávať technické vlastnosti oboch mobilných telefónov, aby ste vedeli jasne, aké sú najsilnejšie stránky každého zariadenia.

Dizajn a obrazovka

Začíname s obrazovkou, kde nájdeme prvé rozdiely medzi oboma telefónmi vo veľkosti, rozlíšení a type panela. Na jednej strane má Xiaomi Mi A3 obrazovku 60,8 palca, s rozlíšením HD + a panel typu AMOLED, kde je integrovaná čítačka odtlačkov prstov. HONOR 8X má väčšiu obrazovku, ktorá zasahuje 6,5 sú palce, s typovým panelom IPS a rozlíšenie FullHD +, V tomto prípade sa snímač odtlačkov prstov nachádza na zadnej strane. Napriek rozdielu vo veľkosti to nemá vplyv na významný rozdiel v hmotnosti medzi sebou a druhým, pretože terminál Xiaomi váži 173 gramov, zatiaľ čo mobil HONOR je z 175 gramov,

Česť 8xHONOR 8x

technické vybavenie

Rozdiely v hardvérovej časti pretrvávajú, obidve zariadenia zdieľajú procesor rovnakej firmy Qualcomm. V prípade HONOR 8X nájdeme Snapdragon 660, zatiaľ čo v Xiaomi je A3 A3 Snapdragon 665 Mierne vylepšená verzia, aj keď z praktických dôvodov a na každodenné používanie by sme si mali len ťažko všimnúť rozdiely vo výkone. Pokiaľ ide o RAM obaja majú 4 GB, takže budeme využívať multitasking dobre. Kde nájdeme rozdiely je v úložisku, pretože terminál Xiaomi má 64 GB, zatiaľ čo HONOR 128 GB, Rozšíriteľné v oboch prípadoch pomocou kariet MicroSD.

Xiaomi Mi A3Xiaomi Mi A3

kamery

Vo fotografickej časti nájdeme aj rozdiely. Na jednej strane má HONOR 8x a dvojitá zadná kamera, tvorené hlavným senzorom 20 megapixelov, sprevádzané druhým senzorom 2 megapixely, ktoré slúžia na zachytenie lepšej hĺbky ostrosti na fotografiách s režimom bokeh. Xiaomi Mi A3 má a trojitá kamera, tvorené hlavným senzorom 48 megapixelovSpolu s širokouhlým objektívom 118 stupňov a 8 rozlíšenie megapixelov a snímač hĺbky 2 megapixelov. Na prednej strane pre selfies nájdeme kameru 16 megapixelov v termináli HONOR pre jeden z 32 megapixelov v mobile Xiaomi.

Česť 8xHONOR 8x

Autonómne a spojenia

Autonómna časť je dôležitá v oboch telefónoch, pretože obidva majú veľkú batériu. Na jednej strane má Xiaomi Mi A3 batériu 4000 mAh, zatiaľ čo HONOR 8x je 3750 mAh, V tomto prípade veľkosť obrazovky a nižšie rozlíšenie mobilného telefónu Xiaomi umožní ďalšie predĺženie trvania energie, aj keď v Oba prípady by mali byť schopné dosiahnuť deň použitia Bez mnohých problémov.

Pokiaľ ide o pripojenie, HONOR 8x má microUSB, bluetooth 4,2, Wifi č, GPS + GLONASS + BeiDou, ako aj vstup 3,5 mm pre slúchadlá. Na druhej strane, Mi A3 má USB Type-C, bluetooth 5,0, WiFi ac, infračervený, GPS + GLONASS + BeiDou, ale vyniká neprítomnosťou vstupu pre slúchadlá.

Xiaomi Mi A3Xiaomi Mi A3

závery

Xiaomi Mi A3 aj HONOR 8x sú dva terminály schopné uspokojiť potreby veľkého počtu používateľov, Musíme si vybrať terminál HONOR ak dávame prednosť veľkej obrazovke s dobrým rozlíšením, pričom si vyberieme terminál Xiao, ak dávame prednosť väčšej fotografickej rozmanitosti vďaka širokouhlému objektívu a určitému množstvu batérie.

Kúpiť Xiaomi Mi A3

Kúpiť HONOR 8x