Xiaomi Mi 10 bude mať inú cenu ako „vždy“

Cena Xiaomi Mi 10 nebude taká ako vždy

UPGRADE: už boli predstavené, skontrolujte tu všetky vlastnosti a ceny Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro.

Nová loď čínskeho giganta, Xiaomi Mi 10, je za dverami a existuje mnoho očakávaní, ktoré tento nový mobil vyvolal. A hoci sme už mohli poznať niektoré z jeho charakteristík, keď unikol dizajn Xiaomi Mi 10, stále je veľa čo vedieť. Čo sa však už rieši, sú nové náklady na tento mobil. Áno, nový, pretože cena Xiaomi Mi 10 nebude rovnaká.

Ak teda patríte k milovníkom Xiaomi a čakáte na získanie nového mobilu, odporúčame vám počkať si ešte jeden deň a pozrieť si oficiálne predstavenie Xiaomi Mi 10, ako aj pokračovať s nami, pretože odteraz Predpokladáme, aká bude cena Xiaomi Mi 10.

Aká bude nová cena Xiaomi Mi 10?

Oficiálny dizajn xiaomi mi 10

Predtým, ako začnete hovoriť o čínskom gigantovi, musíte to vedieť Nie je to prvýkrát, čo sa ceny mobilných odznakov zmenili. A je to tak, že Samsung to mal práve so svojou novinkou Galaxy S20, keďže náklady v porovnaní s minulým rokom vzrástli Galaxy S10. Chcete vedieť, o koľko sa zvýšilo? Pozývame vás pozrieť sa na ceny Galaxy S20 v Španielsku.

Tiež je to niečo také Apple Urobil tak aj minulý rok s predstavením iPhonu 11 a jeho rôznych modelov. však to dáva zmysel, pretože väčšina vlajkových lodí prichádza s technológiou 5G, ktorý by si zaslúžil zvýšenie ceny na mobile.

Je však už normálne, že nás Xiaomi prekvapí, prečo Nuž, pretože pre nikoho nie je tajomstvom, že čínsky gigant má mobilné telefóny za najlepšiu kvalitu. A je to tak nový Xiaomi Mi 10 by stál až polovicu toho, čo stojí Samsung Galaxy dvadsať. Divoký? No nie až tak veľmi.

Oficiálna cena Xiaomi Mi 10 z online obchodov v Číne

Oficiálna cena Xiaomi Mi 10 z online obchodov v Číne

Mohlo byť známe, že z Číny (a po prepočte na eurá) by Xiaomi Mi 10 stál 463,93 €. Táto cena však nie je taká presná, pretože keď prídete do Španielska budete mať malú zmenu (čo je normálne).

Práve kvôli tomu a vďaka minulým skúsenostiam tomu z Androidphoria veríme Xiaomi Mi 10 bude vo svojom najjednoduchšom modeli stáť od 550 do 599 eur. Zatiaľ čo model z 256 GB RAM bude stáť od 650 do 699 eur.

preto Hoci hodnota Xiaomi Mi 10 stúpa, stále je super lacný v porovnaní s mobilmi ako Samsung Galaxy S20 a iPhone 11 (hlavní konkurenti).

Zajtra, 13. februára 2020, bude oficiálne predstavenie Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro. Pozývame vás teda, aby ste venovali pozornosť našej webovej stránke, aby vám neušla žiadna informácia o novej lodi čínskeho giganta. Ale povedz nám, Čo si o tejto informácii myslíte, je naozaj lacná alebo radšej míňate viac na iný mobil?