Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi má štyri smartphones s 108 megapixlovĂ˝m fotoaparátom …

Ako už viete, Xiaomi pracuje na smartfóne so 108 megapixlovým senzorom fotoaparátu. Očakáva sa, že tento senzor bude Samsung 108 megapixelový ISOCELL Bright HMX a bude sa prvýkrát objaviť na MI MIX 4, Nové zistenie však odhalilo, že týmto senzorom nebude vybavený žiadny telefón okrem štyroch.

Tieto informácie pochádzajú od vývojárov XDA Developers, ktorí našli dôkazy o tomto neočakávanom zariadení v aplikácii Galéria MIUI. Demontáž tejto aplikácie zjavne odhalila štyri zariadenia s kódovými názvami „Tucana“, „Draco“, „Umi“ a „Cmi“. XDA tvrdí, že aplikácia pridala podporu pre tento telefón na zobrazenie 108 megapixelových fotografií v plnom rozlíšení. Prekvapujúce je, že žiadny z týchto štyroch telefónov nie je MY MIX 4, Aj keď neexistujú dôkazy o tom alebo proti nemu. Hovorí sa, že je to zmiešané 4 Je dodávaný s 108MP fotoaparátom Samsung, zatiaľ čo Xiaomi ešte nepotvrdila dátum uvedenia telefónu na trh. Namiesto toho môžu byť tieto štyri jednotky zdieľané medzi značkami Xiaomi a Redmi.

Xiaomi má štyri smartphones s 108 megapixlovým fotoaparátom počas procesu 1

Špecifikácie tohto uvoľneného mobilného telefónu sú úplne neznáme a nie je známe, či bude čoskoro uvedený na trh. Xiaomi alebo Redmi však môžu do konca roka ohlásiť nové modely a niektoré z nich môžu byť vybavené 108 megapixelovými fotoaparátmi. (Zdroj)

Čo si myslíte o skutočnosti, že Xiaomi Mi MIX nemá mobilný telefón s kapacitou 108 megapixelových kamier? 4?