Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiaomi m├í ┼ítyri smartphones s 108 megapixlov├Żm fotoapar├ítom …

Ako u┼ż viete, Xiaomi pracuje na smartf├│ne so 108 megapixlov├Żm senzorom fotoapar├ítu. O─Źak├íva sa, ┼że tento senzor bude Samsung 108 megapixelov├Ż ISOCELL Bright HMX a bude sa prv├Żkr├ít objavi┼ą na MI MIX 4, Nov├ę zistenie v┼íak odhalilo, ┼że t├Żmto senzorom nebude vybaven├Ż ┼żiadny telef├│n okrem ┼ítyroch.

Tieto inform├ície poch├ídzaj├║ od v├Żvoj├írov XDA Developers, ktor├ş na┼íli d├┤kazy o tomto neo─Źak├ívanom zariaden├ş v aplik├ícii Gal├ęria MIUI. Demont├í┼ż tejto aplik├ície zjavne odhalila ┼ítyri zariadenia s k├│dov├Żmi n├ízvami ÔÇ×TucanaÔÇť, ÔÇ×DracoÔÇť, ÔÇ×UmiÔÇť a ÔÇ×CmiÔÇť. XDA tvrd├ş, ┼że aplik├ícia pridala podporu pre tento telef├│n na zobrazenie 108 megapixelov├Żch fotografi├ş v plnom rozl├ş┼íen├ş. Prekvapuj├║ce je, ┼że ┼żiadny z t├Żchto ┼ítyroch telef├│nov nie je MY MIX 4, Aj ke─Ć neexistuj├║ d├┤kazy o tom alebo proti nemu. Hovor├ş sa, ┼że je to zmie┼ían├ę 4 Je dod├ívan├Ż s 108MP fotoapar├ítom Samsung, zatia─ż ─Źo Xiaomi e┼íte nepotvrdila d├ítum uvedenia telef├│nu na trh. Namiesto toho m├┤┼żu by┼ą tieto ┼ítyri jednotky zdie─żan├ę medzi zna─Źkami Xiaomi a Redmi.

Xiaomi m├í ┼ítyri smartphones s 108 megapixlov├Żm fotoapar├ítom po─Źas procesu 1

┼ápecifik├ície tohto uvo─żnen├ęho mobiln├ęho telef├│nu s├║ ├║plne nezn├íme a nie je zn├íme, ─Źi bude ─Źoskoro uveden├Ż na trh. Xiaomi alebo Redmi v┼íak m├┤┼żu do konca roka ohl├ísi┼ą nov├ę modely a niektor├ę z nich m├┤┼żu by┼ą vybaven├ę 108 megapixelov├Żmi fotoapar├ítmi. (Zdroj)

─îo si mysl├şte o skuto─Źnosti, ┼że Xiaomi Mi MIX nem├í mobiln├Ż telef├│n s kapacitou 108 megapixelov├Żch kamier? 4?