Xiaomi konečne pridal očakávaný pôvodný editor videa na MIUI 11

Potreba natívnych videoeditorov je na väčšine zariadení s Androidom dostatočná. Aj keď existuje externé riešenie, aplikáciu by ste si mali vždy stiahnuť na adrese Google Play Store urobiť dobrú úpravu. Avšak, Xiaomi nakoniec pridal pôvodný editor videa na MIUI 11, Funkcia, ktorú už veľa ľudí čaká už dlho!

Nová verzia personalizačnej vrstvy Xiaomi predstavuje nové funkcie, ako sú vylepšené obrázky a funkcie výmeny oblohy v aplikácii Galéria MIUI. A teraz, podľa správy MIUI Polska, spoločnosť predstavuje nový editor videa v aplikácii Xiaomi Mi 10 Gallery.

Toto je originálny editor videa v MIUI 11

Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro začali tento mesiac na online podujatí v Číne. Tam Xiaomi predstavil svoj najlepší smartphone spolu s rôznymi doplnkami. Hoci tieto vlajkové lode ešte nedosiahli medzinárodný trh, Najnovšia stabilná aktualizácia MIUI 11 vám poskytne nového editora videa v aplikácii Galéria, Ako si dokážete predstaviť, umožní vám to upraviť video bez toho, aby ste museli sťahovať aplikácie tretích strán z Obchodu Play.

Aj keď nejde o kompletného profesionálneho editora videa, Je dodávaný s užitočnou funkciou, ktorá vám umožní editovať videá v priebehu niekoľkých sekúnd, Medzi ďalšie funkcie patrí nový editor:

  • Predvolená šablóna na úpravu videa jedným dotykom.
  • Podpora pridávania titulkov.
  • Schopnosť pripojiť sa k mnohým klipom.
  • Ovládajte rýchlosť prehrávania po jednom.
  • Strih klip.
  • Obnovenie prehrávania.
  • Pridajte filtre a zvukové stopy.

editor videa xiaomi

Ako keby to nestačilo, editor videa Pod týmto nástrojom má aj praktickú časovú os, Vďaka tomu môžu používatelia ľahko prechádzať videami.

Oči, je potrebné zdôrazniť, že v súčasnej dobe jeho funkcie Aktualizácia je k dispozícii iba na Mi 10 a Mi 10 Pro so systémom MIUI 11, Budeme vás však informovať, keď sa dostane k iným zariadeniam značky.

A vy A čo zaradenie editora videa do MIUI?