Xiaomi kone─Źne pridal o─Źak├ívan├Ż p├┤vodn├Ż editor videa na MIUI 11

Potreba nat├şvnych videoeditorov je na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom dostato─Źn├í. Aj ke─Ć existuje extern├ę rie┼íenie, aplik├íciu by ste si mali v┼żdy stiahnu┼ą na adrese Google Play Store urobi┼ą dobr├║ ├║pravu. Av┼íak, Xiaomi nakoniec pridal p├┤vodn├Ż editor videa na MIUI 11, Funkcia, ktor├║ u┼ż ve─ża ─żud├ş ─Źak├í u┼ż dlho!

Nov├í verzia personaliza─Źnej vrstvy Xiaomi predstavuje nov├ę funkcie, ako s├║ vylep┼íen├ę obr├ízky a funkcie v├Żmeny oblohy v aplik├ícii Gal├ęria MIUI. A teraz, pod─ża spr├ívy MIUI Polska, spolo─Źnos┼ą predstavuje nov├Ż editor videa v aplik├ícii Xiaomi Mi 10 Gallery.

Toto je originálny editor videa v MIUI 11

Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro za─Źali tento mesiac na online podujat├ş v ─î├şne. Tam Xiaomi predstavil svoj najlep┼í├ş smartphone spolu s r├┤znymi doplnkami. Hoci tieto vlajkov├ę lode e┼íte nedosiahli medzin├írodn├Ż trh, Najnov┼íia stabiln├í aktualiz├ícia MIUI 11 v├ím poskytne nov├ęho editora videa v aplik├ícii Gal├ęria, Ako si dok├í┼żete predstavi┼ą, umo┼żn├ş v├ím to upravi┼ą video bez toho, aby ste museli s┼ąahova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín z Obchodu Play.

Aj ke─Ć nejde o kompletn├ęho profesion├ílneho editora videa, Je dod├ívan├Ż s u┼żito─Źnou funkciou, ktor├í v├ím umo┼żn├ş editova┼ą vide├í v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd, Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş nov├Ż editor:

  • Predvolen├í ┼íabl├│na na ├║pravu videa jedn├Żm dotykom.
  • Podpora prid├ívania titulkov.
  • Schopnos┼ą pripoji┼ą sa k mnoh├Żm klipom.
  • Ovl├ídajte r├Żchlos┼ą prehr├ívania po jednom.
  • Strih klip.
  • Obnovenie prehr├ívania.
  • Pridajte filtre a zvukov├ę stopy.

editor videa xiaomi

Ako keby to nesta─Źilo, editor videa Pod t├Żmto n├ístrojom m├í aj praktick├║ ─Źasov├║ os, V─Ćaka tomu m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia ─żahko prech├ídza┼ą videami.

O─Źi, je potrebn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że v s├║─Źasnej dobe jeho funkcie Aktualiz├ícia je k dispoz├şcii iba na Mi 10 a Mi 10 Pro so syst├ęmom MIUI 11, Budeme v├ís v┼íak informova┼ą, ke─Ć sa dostane k in├Żm zariadeniam zna─Źky.

A vy A ─Źo zaradenie editora videa do MIUI?