Xiaomi, čistička vzduchu s hlasovým ovládaním sa pripevní na stenu

Xiaomi sa oficiálne predstavila nový čistič vzduchu Mi, čistič vzduchu, ktorý je teraz možné pripevniť na stenu, Je to produkt Mijia, značka kontrolovaná čínskou spoločnosťou, ktorá vyrába veľa produktov, aby sa náš „inteligentný“ stal.

Podľa výrobcu by jednotka mohla eliminovať viac ako desať znečisťujúcich látok a mal by pokrytie 105 metrov štvorcových. Z tohto dôvodu je možné nainštalovať ho do všetkých miestností domu vďaka a znížená spotreba energie a nízka hladina hluku iba 20,4 dB.

Esteticky nedochádza k žiadnym väčším zmenám. Nový čistič vzduchu Mi má obdĺžnikový tvar a vlastnosti – na prednej strane – dotykový displej, pomocou ktorého môžete ovládať. Má tri nezávislé filtračné vrstvy, ktoré odstraňujú alergény a vždy udržiavajú vzduch v miestnosti čistý.

Mi čistička vzduchu

Nakoniec to dokáže čistič rozhranie s proprietárnou aplikáciou Mi Home av Číne podporuje hlasového asistenta Xiaomi. Predajná cena – na čínskom trhu – je 20,499 juanov (čo zodpovedá 316 EUR). Ale až do 13. novembra bude možné kúpiť za 10 999 jüanov, teda okolo 250 eur.

Mi čistička vzduchu

Kto vie, či sa všetky tieto výrobky od spoločnosti vedenej Jei Lunom budú oficiálne uvádzať na trh aj na iných trhoch, napríklad na európskych, možno s cieľom je zvýšenie lojality zákazníkov ktorí sa často stávajú skutočnými fanúšikmi.