Xiaomi CC9 Pro m√° 108 megabajtov a pon√ļka konkr√©tne uk√°Ňĺky

Znovu zozbierajte vŇ°etky potrebn√© inform√°cie a tematick√© oblasti, ako napr√≠klad topografick√© znańćky Xiaomi.

Veńĺk√° ńć√≠nska spolońćnosŇ• Xiaomi realizovala konferencie v ńĆ√≠ne a 5 novembro, prv√° a posledn√° aktualiz√°cia smartf√≥nu – o Xiaomi CC9 Pro. M√īŇĺete si vybraŇ• z t√Ĺchto obńĺ√ļben√Ĺch smartf√≥nov. Znovu zozbierajte vŇ°etky potrebn√© inform√°cie a tematick√© oblasti, ako napr√≠klad topografick√© znańćky Xiaomi.

Dizajn a zariadenie

PribliŇĺne Xiaomi CC9 Pro pon√ļka nov√Ĺ dizajn ako prv√©. Vzhńĺadom na to, Ňĺe bez viditeńĺn√©ho zorn√©ho pońĺa, svieti apelat√≠vne svetlo. Izba je konfrontovan√° s telef√≥nom s pr√©miovou a extravagantnou atmosf√©rou. Jeden displej AMOLED de 6, 47 podporovan√Ĺch rozl√≠Ň°en√≠m Full HD +. O CC9 Pre viac ako ochrann√© sklo Corning Gorilla Glass 5 na parte frontal e routeira. VŇ°etky disso, ele usa um skener digit√°lnych no ecr√£ para autentica√ß√£o biom√©trica. Vsetky dostupne smartphony su k dispozicii jadier zelene a branco.

Hardvér a batéria

Hovor√≠ sa o SnapDragon 855, alebo Xiaomi CC9 Pro s ńćipovou sadou Qualcomm Snapdragon 730G, ktor√° pon√ļka viac ako jednu Snapdragon 855. VŇ°etky tieto technol√≥gie s√ļ k dispoz√≠cii a s√ļ vybaven√© technologick√Ĺm procesom. 8 nm e, quando comparado ao desempenho da gera√ß√£o anterior, h√° uma melhoria V√Ĺznamn√°. CPU s 35% melhorom, GPU s 25% melhorom od desiateho dŇąa IA2 vezes melhor.

O Snapdragon 730G a z√°kladnom syst√©me Snapdragon 730 nie je k dispoz√≠cii grafick√° karta ani procesor pre jogo. Viac ako jeden procesor jogu, viac ako jednu desatinu pam√§te GPU a veńĺk√ļ r√ĹchlosŇ• vykresńĺovania obr√°zkov DSP. VŇ°etky moŇĺnosti a funkcie Snapdragon Elite Gaming s√ļ k dispoz√≠cii v r√īznych frekvenci√°ch ako GPU a Snapdragon 730. NajnovŇ°ie dostupn√© smartf√≥ny 6 GB / 8 GB / 12 GB RAM a 64 GB / 128 GB / 256 GB de armazenamento interno.

V√§ńćŇ°ina bat√©ri√≠ s kapacitou 5260 mAh m√° kapacitu 30 W. Embora a Xiaomi tenha alguns telefones with tamanho de bateria maior (por exampleplo, Mi Max 3 – 5500 mAh), kapacita 30 W bat√©ri√≠ s kapacitou 5 260 mAh a CC9 Pro. Celkov√° dńļŇĺka bat√©rie je 65 min√ļt.

S√ļvisiace ńćl√°nky: ńĆ√≠nske smartf√≥ny pouŇĺ√≠vaj√ļ svoj spolońćn√Ĺ komunikańćn√Ĺ syst√©m a nakoniec aj do konca.

C√Ęmara

V√§ńćŇ°ina inteligentn√Ĺch telef√≥nov m√° svoju konfigur√°ciu penta-trasy, sn√≠manie selfie sn√≠mańća s rozl√≠Ň°en√≠m 32 megapixelov a nem√° Ňĺiadny dosah. Medzi hlavn√© produkty, ktor√© Xiaomi CC9 Pro pon√ļka, patr√≠ rad prim√°rnych senzorov pre smartf√≥ny a prim√°rne ISOCELL HMX CMOS s rozl√≠Ň°en√≠m 108 MP.

Senzor prim√°rneho sn√≠mańća tamojŇ°ej sn√≠mky, ktor√Ĺ je k dispoz√≠cii na fotografi√°ch, 1/3 de polegada, que pode ser usada em condi√ß√Ķes de pouca luz. VŇ°etky moŇĺnosti s√ļ k dispoz√≠cii pre vŇ°etky sn√≠mańće. Sn√≠mańć s rozl√≠Ň°en√≠m 108 megapixelov m√° rozl√≠Ň°enie 10 000 x 1 852 pixelov, prińćom obsahuje veńĺk√© mnoŇĺstvo zariaden√≠ 20. MB. Ako prv√Ĺ obsahuje sn√≠mańć s rozl√≠Ň°en√≠m 12 megapixelov so zoomom 10 x, sn√≠mańć s rozl√≠Ň°en√≠m 5 megapixelov s digit√°lnym zoomom s 50 -n√°sobn√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m, veńĺk√Ĺm zorn√Ĺm uhlom 20 megapixelov a v√§ńćŇ°√≠m makro s veńĺk√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m 2 megapixely 1,5 cm. Odkiańĺ poch√°dzate z Xiaomi a m√°te k dispoz√≠cii vŇ°etky druhy antivibrańćn√Ĺch vibr√°ci√≠, ktor√© v√°m poskytn√ļ najlepŇ°ie moŇĺnosti pre fotografovanie, fotografovanie a fotografovanie.

Softv√©rov√© ‚Äč‚Äčopakovania

K dispoz√≠cii je mnoŇĺstvo MIUI 11, ktor√© nie s√ļ k dispoz√≠cii pre syst√©m Android 10 a maj√ļ USB konektor, ktor√Ĺ je kompatibiln√Ĺ s konektorom kompatibiln√Ĺm s in√Ĺmi zariadeniami. 3,5 mm.

Dostupné a dostupné

K√ļpte si Xiaomi a k√ļpte si hardv√©r Xiaomi CC9 Pro a ńŹalŇ°√≠. O custo do m√≥dulo c√Ęmara √© cinco vezes superior superior ao da gera√ß√£o anterior CC9. PovaŇĺuje sa za Ň°pecifick√Ĺ typ a typ smartf√≥nu, ktor√Ĺ sa Ň°pecializuje na akredit√°ciu. 30 000 juanov (425 d√≥lares). ŇĹiadne entanto, n√£o h√° nenhuma declara√ß√£o oficial sobre seus pre√ßos por enquanto.

Através da