Xiaomi Black Shark 3 Uk├í┼żky nech├ívaj├║ m├ílo fant├ízie

MWC 2020 sa nemus├ş dia┼ą, ale tvorcovia smartf├│nov postupuj├║ ako obvykle s vlastn├Żmi ozn├ímeniami a spusteniami. Niektor├ş dokonca prijali dos┼ą neobvykl├║ strat├ęgiu rozliatia takmer v┼íetk├Żch zrniek na soci├ílne m├ędi├í. To bola doteraz strat├ęgia OPPO a teraz sa zna─Źka Xiaomi pod zna─Źkou Black Shark sna┼ż├ş nasledova┼ą a dr├í┼żdi niektor├ę z nadch├ídzaj├║cich Black Shark 3K─ż├║─Źov├ę vlastnosti pred ofici├ílnym ozn├ímen├şm.

Vzh─żadom k tomu, ako smartphones ┼áport v├Ą─Ź┼íinou podobn├ę ┼ípecifik├ície, v z├ívislosti na ich ├║rovni, tieto ─Ź├şsla s├║ niekedy najmenej zauj├şmav├ę ─Źasti telef├│nu. Samozrejme, t├şto tie┼ż im d├ívaj├║ svoju moc, a preto je Xiaomi pr├şli┼í ┼í┼ąastn├Ż na to, aby potvrdil, ┼że ─îierny ┼żralok 3 bude ┼íportova┼ą to najlep┼íie z najlep┼í├şch, napr├şklad procesor Snapdragon 865 sp├írovan├Ż s 12 GB pre RAM a 512 GB r├Żchlych UFS 3,0 skladovanie.

Obrazovky s├║ jedn├Żm z bodov rozl├ş┼íenia, ale ani Black Shark tento aspekt nezakr├Żva. Okrem rozl├ş┼íenia QHD + 3120 ├Ś 1440 sa m├┤┼że pochv├íli┼ą aj obnovovacou frekvenciou 90 Hz a vzorkovacou frekvenciou 270 Hz. Ten je zvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├Ż pri vytv├íran├ş obrazovky, ktor├í nielen┼że vyzer├í dobre, ale aj skuto─Źne reaguje na dotyky.

Xiaomi si mohla vyhradi┼ą svoju nov├║ funkciu nab├şjania pre toto ozn├ímenie, ale aj to bolo vopred ozn├ímen├ę. Na za─Źiatok ve─żk├ęho 4, 720 mAh bat├ęria pri hran├ş, ─Źierna ┼żralok 3 bude podporova┼ą magnetick├║ nab├şja─Źku, ktor├í zapadne do kol├şkov pogo na zadnej strane telef├│nu. Nab├şja sa tie┼ż ve─żmi r├Żchlo pri 65 W prostredn├şctvom be┼żn├ęho portu USB-C.

─îierny ┼żralok 3 nie je to v┼íak iba telef├│n vy┼í┼íej kateg├│rie. Je to tie┼ż ┼ípi─Źkov├Ż hern├Ż telef├│n a t├║to identitu s novou sadou fyzick├Żch tla─Źidiel na okrajoch potvrd├ş, aby mobiln├Żm hr├í─Źom poskytol mal├║ v├Żhodu. ─îi u┼ż sa v┼íetci z nich premietnu do nie─Źoho, ─Źo hr├í─Źi chc├║ oslovi┼ą, budeme musie┼ą po─Źka┼ą na marec 3 ozn├ímenie z├şska┼ą ├║pln├Ż obraz, najm├Ą pokia─ż ide o cenu.