Xiaomi aktualizuje prehliada─Ź Mi a dod├íva soci├ílne kan├íly

xiaomi mi prehliada─ŹPRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż:
Ako nain┼ítalova┼ą kameru Google na smartf├│ny Xiaomi a Redmi Pomoc

Prehliada─Ź Xiaomi sa st├íva spolo─Źenskej┼í├şm a prid├íva funkcie pre Facebook a WhatsApp

To ist├ę plat├ş pre prehliada─Ź Mi, ktor├Ż sa u┼ż dlho nevylu─Źuje v├Żlu─Źne pre smartf├│ny Xiaomi, ale je k dispoz├şcii v┼íetk├Żm. Sta─Ź├ş si ho stiahnu┼ą z Obchodu Play, aby ste k nemu mali pr├şstup a mohli ho bezpe─Źne pou┼ż├şva┼ą na akomko─żvek smartf├│ne s Androidom. Ak├ę novinky v┼íak boli pridan├ę? Ako vid├şte na obr├ízkoch vy┼í┼íie, aplik├ícia m├┤┼że by┼ą prepojen├í s va┼íimi ├║─Źtami Facebook a WhatsApp, Pritom je mo┼żn├ę zobrazi┼ą kan├íl FB priamo z domova prehliada─Źa Mi, hoci ├║primne povedan├ę nen├íjdeme skvel├Ż n├ístroj. Ditto pre WhatsApp: vn├║tri aplik├ície je obrazovka venovan├í ┼ít├ítom, ktor├í umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą obr├ízky a vide├í.

Ak ste e┼íte boli zvedav├ş vysk├║┼ía┼ą prehliada─Ź Mi, m├┤┼żete to urobi┼ą tak, ┼że si ho stiahnete z ni┼ż┼íie uveden├ęho symbolu:

obchod


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknut├şm na hviezdu n├ís prid├íte medzi svojich ob─ż├║ben├Żch ԺɴŞĆ.


Predch├ídzaj├║ci ─Źl├ínokOnePlus 7T rob├ş BOOM! Toto je bal├şk!─Äal┼í├ş ─Źl├ínokExkluz├şvne vydanie Xiaomi Mi Watch exkluz├şvne debutuje po oneskoreniach Xiaomi aktualizuje prehliada─Ź Mi a dod├íva soci├ílne kan├íly 1

V├í┼íniv├Ż nad v┼íetk├Żm, ─Źo sa to─Ź├ş okolo sveta vyspel├Żch technol├│gi├ş, s osobitnou bezuzdnou v├í┼í┼łou pre telefonovanie.
┬áHudobn├şk vo svojom vo─żnom ─Źase.