Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Xiao Mi 9T a Mi 9T Pro k Dispozícii na Šialené Zľavy na Obmedzenú Dobu

Mi 9T Pro

Ak hľadáte uložiť nejaké extra peniaze, ale nechcú sa vzdať v tom, čo ste stále na to, máme perfektné smartphones na zľavu už dnes. To je pravda, mocný populárne Xiao Mi 9T a Mi 9T Pro sú k dispozícii na masívne poklesu cien na obmedzený čas.

Xiao Mi 9T a Mi 9T Pro Nadol $299 a $369, Respektíve – Si to Teraz

Vziať na vedomie, že cena pokles je k dispozícii iba na obmedzený čas, len tak sa určite využiť ju pred dátumom exspirácie. Ak sa vám nepodarí urobiť, zľava by sa vrátiť späť do jeho pôvodného modelu. Teraz, poďme sa ponoriť vidieť niektoré ďalšie podrobnosti o Xiao Mi 9T a Mi 9T Pro a čo, že ste stále v cene.

Xiao Mi 9T

Začína s návrhom, Xiao Mi 9T Pro ponúka úžasné telo. Funkcie pop-up modul kamery na vrchole, ktorý komplimenty all-displej dizajn. Odhliadnuc od tohto, rozlíšenie displeja je veľký a môže sa pochváliť krásnym presnosť farieb. V skratke, je to najlepšie pre médií a alebo hranie high-end hry. To je poháňaný Snapdragon 730 procesor spolu s 6GB RAM a 64 GB úložnej kapacity.

Xiao Mi 9T je k dispozícii na 23 percent zľava, cena na $299.99. Cez hlavu na tento odkaz aby si to.

Xiao Mi 9T a Mi 9T Pro k Dispozícii na Šialené Zľavy na Obmedzenú Dobu 1

Xiao Mi 9T Pro

Ak hľadáte niečo podobné, ale s výkonným procesorom, máme pre vás ideálna voľba pre vás. Xiao Mi 9T Pro sa dodáva v rovnakom dizajne ako Xiao Mi 9T. Rovnaké pop-up modul kamery a všetci-displej dizajn. Okrem toho, že je poháňaný Snapdragon 855 s 6GB RAM a 128 GB úložnej kapacity.

Mi 9T Pro je k dispozícii na 8 percent mimo, cena na $369. Cez hlavu na tento odkaz aby si to.

Mi 9T Pro

To je všetko, čo pre našu smartphones na zľavu. Ak hľadáte si to pre seba, nezabudnite využiť ponuku čo najskôr, ako môžete. Tiež, uistite sa, pozrite sa na náš zľava na Xiao 33-palcový TV soundbar.

Model, ktorý ste hľadali dostať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Odoslať