Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá

Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá 1 Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá 2 Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá 3 Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá 4 Xenowerk Tactics APK MOD Plná verzia odomknutá 5
XENOWERK TACTICS GAMEPLAY TRAILER

Xenowerk Tactics APK MOD je teraz na platforme Android. Ak ste hrali hru Xenowerk skôr, ako budete pravdepodobne vymýšľať o hraní cudzích strelcov. Mýlite sa, že hranie hry je iné ako pôvodná hra. Ide o taktické hranie s úžasným príbehom a kampaňami. Prvá časť je zadarmo, ale budete musieť zaplatiť za odomknutie plnej hry. Xenowerk Tactics MOD APK vám poskytne plnú odomknutú verziu.

Stiahnite si Xenowerk Tactics APK MOD Full Version Acts Unlocked

Príbeh hry začína po katastrofe vo veľkom meradle. Ste veliteľom špeciálnych síl a pôsobíte na úplne nebezpečnom území laboratória. Máte veľkú zodpovednosť a je len na vás, aby ste zachránili svet, ako aj vývoj spoločnosti Xenowerk Corporation. Vysielajte jednotky na výpravy cez kontaminované územia, skúmajte ich a získajte zdroje. Spravujte svoj tím v reálnom čase a dôstojne odplatte hordy mutantov zombie.

Hra sa tu zmenila. Iná hra od pôvodnej hry s výskumom a modernizáciou základného systému. S novou hrou Xenowerk získate veľa nových vecí. Prenájom rôznych štábov, aby pre vás pracovali. Môžete dokonca použiť ich rôzne schopnosti, aby ste sa dostali k nepriateľom rýchlejšie a ľahšie. Od svojho offline hry budete mať MOD APK, takže budete mať plnú verziu odomknutej hry.

Hra je taktická. Musíte splniť rôzne náročné úlohy. Môžete použiť a uplatniť svoje zručnosti a mutácie, ako sú fragmentačné granáty, pasce na návnady, pyrokinéza, adrenalín a mnoho ďalších. Je dôležité vopred premyslieť bojové taktiky, vziať do úvahy rôzne faktory a majstrovsky zničiť mutantné masy.

Najmite vedcov, skautov, peších vojakov, ale buďte opatrní, berte do úvahy vlastnosti každej mutácie a ďalšie dôležité faktory. Zarobte a ťažte zdroje, utrácajte ich za vylepšenie svojej základne, laboratórny výskum, liečenie a zdokonaľovanie svojich tímov a oveľa viac. Xenowerk Tactics APK MOD je bezplatná hra s demo verziou, ale stiahnutie odtiaľto vám poskytne okamžitý prístup k plnej verzii hry so všetkými aktmi odomknutými.

VYSKÚŠAJTE SI ORIGINÁLNU PRVÚ HRA XENOWERK S MOD PENIAZE

Čo je v MOD APK: –
Plná verzia je odomknutá

Vyžaduje Android: 7,0 a hore

verzia: 1,2,5

MODE: OFFLINE

PLAY LINK: XENOWERKOVÁ TAKTIKA

Odkazy na stiahnutie:
XENOWERK TACTICS APK MOD + DATA STIAHNUŤ ODKAZY

Nainštalujte MOD APK, vložte údaje do Android / Obb / a Play.

PRIPOJTE SA DO TELEGRAMU