xCloud na Umožňujú Hráčom Stream PC Hry v Budúcnosti

xCloud

Microsoft je naďalej zlepšovať svoj Projekt xCloud, a vyzerá to, že služba bude rozšírená značne v budúcnosti umožní hráčom stream PC hry v duchu GeForce Teraz.

Podľa Brad SamsMicrosoft v súčasnosti pracuje na túto funkciu, ale detaily sú veľmi vzácne v súčasnosti. Oznámenie, avšak očakáva sa, že čoskoro príde, tak nebudeme musieť čakať príliš dlho počuť viac o tom.

S GeForce Teraz, NVIDIA sa v súčasnosti zaoberajú niektoré problémy s vlastníkmi, ako niekoľko hier opustil služby, rovnako ako všetky Bethesda hry uložiť Wolfenstein Youngblood, a všetky Activision Blizzard hry. Microsoft je pravdepodobné, takže je lákavé vlastníci umožňujú hráčom stream ich hry prostredníctvom xCloud vyvarovať sa vysporiadať s rovnakým problémom, NVIDIA má pre ich streamingovú službu.

S xCloud, hráči sú schopní užite si Xbox hry z oblakov na mobilné telefóny a tablety, vrátane titulov ako Tekken 7, Devil May Cry 5 a Výstrojom 5. Line-up bol naposledy aktualizovaný Halo: Master Chief Zber, Osud 2 a niekoľko ďalších titulov.

xCloud je stále v beta verzii, a mal by začať plne tohto roka. Viac informácií nájdete na jeho oficiálnych stránkach.

Odoslať